• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 370000 km parket što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 370000 km parket što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 370000 km parket što manje parking 60 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 370000 km parket što manje parking 60 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 2.976 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 350000 KM (malo jeftiniji)
    • 380000 KM (malo skuplji)
    • do 2700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Centar, 269.982 KM, 55,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 127.413 KM, 55,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 192.000 KM, 56,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje dvosoban stan površine 56 (60) m² u ulici Semira Frašte, naselje Alipašino Polje, općina Novi Grad. Stan se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 370000 km parket što manje parking 60 m2'
240.000 KM
194.987 KM
288.000 KM
 
-1%

Promjena cijene sa 265.000 KM na 262.000 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 262.000 KM, 56,00 m2 cca 4680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 265.000 KM
01.05.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 56 m², smješten na 1. spratu stambene zgrade u ulici Salke Nazečića, naselje Dobrinja, općina Novi Grad, Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje s trpezarijom, spavaće sobe, ostave i kupatila. Karakteristike....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 20.000 KM, 56,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u stambenoj zgradi 56 m2 u mirnoj ulici u blizini OHR ili mjenjam za kucu sa vrtom ili stan u Capljini i okolici. Zgrada je napravljena 1960 i obnovljena 2001 g. Postavljene su nove instalacije i uveden plin. Nalazi se na visokom prizemlju i pogodan je za starije osobe.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 127.000 KM, 57,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se adaptiran dvosoban stan sa dva balkona, površine 57 m2, na osmom spratu stambene zgrade u naselju Hrasno (uz sami Bosmal centar) Nekretnina je potpuno adaptirana 2009. godine, tom prilikom su promjenjene elektro i vodo instalacije, postavljene nove pločice u kuhinji i prebrušen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 57,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan, komforan stan, kuhinja, velika trpezarija, velika dnevna soba i manja spavaca, hodnik i kupatilo, ukupne povrsine 52m2 + zastakljena velika lodja od 5m2 + pripadajuci podrum. Renovirano kupatilo, stolarija, parket. Nalazi se na XVII spratu u fazi B, Alipasino polje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 69.000 KM, 58,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 199.900 KM, 58,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Da se razumijemo na samom početku ove priče, stan prodajemo baš ovakav kao na slikama. Nedavno renoviran i po mjeri namješten, s kuhinjom i aparatima (Gorenje Simplicity linija). U stanu ostaju i ugradbeni ormari, krevet rađen po mjeri od punog drveta i višnja na tufahiji - novi madrac....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 325.000 KM, 59,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan uknjižene kvadrature 59 m2, na visokom prizemlju zgrade pozicionirane u mirnom dijelu ulice Himze Polovine, naselje Breka. Nekretnina je u potpunosti adaptirana 2008. godine, prilikom čega je kompletno adaptirano kupatilo sa izmjenom vodovodnih i elektro instalacija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 159.900 KM, 59,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Na Alipašinom polju, na prvom spratu odlično održavanog nebodera, smjestio se dobar i “zdrav“ dvosoban stan, idealan kandidat za uređenje po vlastitoj mjeri i želji. Nalazi se u vrlo čistom i mirnom krajoliku Trga solidarnosti – na lokaciji koja obiluje vrtićima, školama, prodavnicama,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 145.000 KM, 61,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno adaptiran dvosoban stan površine 61m2 na drugom spratu stambene zgrade locirane u mirnom i sunčanom dijelu naselja Koševsko brdo.Zgrada je izgrađena 1979.godine i odlikuje je visok kvalitet gradnje.Nekretnina je potpuno adaptirana i tom prilikom su zamijenjene vodovodne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 354.977 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 191.220 KM, 64,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Istočnom Sarajevu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 63.74m2 nalazi se na 6. spratu objekta sa liftom i sastoji se od prostranog ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 65,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja trosoban stan površine 65m2 pozicioniran na 5.spratu zgrade novije izgradnje sa liftom, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Ive Andrića. Trosoban prostran odličnog rasporeda stan ukupne površine 65m2 pozicioniran je na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 65,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Mijenjam dvoiposoban, na Alipašinom polju, kompletno renoviran stan. Blindo vrata, kupatilo renovirano sa svim izmijenjenim instalacijama, kuhinja rađena po mjeri. Promijenjena vanjska stolarija- stavljena pvc, unutrašnja stolarija isto zamijenjena. Parket u dvije veće sobe, u ostatku....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)