• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 370000 km parket parking 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 370000 km parket parking 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 370000 km parket parking 60 m2 što jeftinije

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 370000 km parket parking 60 m2 što jeftinije" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 2.958 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 350000 KM (malo jeftiniji)
    • 380000 KM (malo skuplji)
    • do 2700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 20.000 KM, 56,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u stambenoj zgradi 56 m2 u mirnoj ulici u blizini OHR ili mjenjam za kucu sa vrtom ili stan u Capljini i okolici. Zgrada je napravljena 1960 i obnovljena 2001 g. Postavljene su nove instalacije i uveden plin. Nalazi se na visokom prizemlju i pogodan je za starije osobe.....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 57,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan, komforan stan, kuhinja, velika trpezarija, velika dnevna soba i manja spavaca, hodnik i kupatilo, ukupne povrsine 52m2 + zastakljena velika lodja od 5m2 + pripadajuci podrum. Renovirano kupatilo, stolarija, parket. Nalazi se na XVII spratu u fazi B, Alipasino polje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 370000 km parket parking 60 m2 što jeftinije'
192.000 KM
193.990 KM
240.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 65,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja trosoban stan površine 65m2 pozicioniran na 5.spratu zgrade novije izgradnje sa liftom, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Ive Andrića. Trosoban prostran odličnog rasporeda stan ukupne površine 65m2 pozicioniran je na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 127.000 KM, 57,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se adaptiran dvosoban stan sa dva balkona, površine 57 m2, na osmom spratu stambene zgrade u naselju Hrasno (uz sami Bosmal centar) Nekretnina je potpuno adaptirana 2009. godine, tom prilikom su promjenjene elektro i vodo instalacije, postavljene nove pločice u kuhinji i prebrušen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 127.413 KM, 55,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 65,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Mijenjam dvoiposoban, na Alipašinom polju, kompletno renoviran stan. Blindo vrata, kupatilo renovirano sa svim izmijenjenim instalacijama, kuhinja rađena po mjeri. Promijenjena vanjska stolarija- stavljena pvc, unutrašnja stolarija isto zamijenjena. Parket u dvije veće sobe, u ostatku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 145.000 KM, 61,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno adaptiran dvosoban stan površine 61m2 na drugom spratu stambene zgrade locirane u mirnom i sunčanom dijelu naselja Koševsko brdo.Zgrada je izgrađena 1979.godine i odlikuje je visok kvalitet gradnje.Nekretnina je potpuno adaptirana i tom prilikom su zamijenjene vodovodne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 159.900 KM, 59,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Na Alipašinom polju, na prvom spratu odlično održavanog nebodera, smjestio se dobar i “zdrav“ dvosoban stan, idealan kandidat za uređenje po vlastitoj mjeri i želji. Nalazi se u vrlo čistom i mirnom krajoliku Trga solidarnosti – na lokaciji koja obiluje vrtićima, školama, prodavnicama,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 191.220 KM, 64,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Istočnom Sarajevu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 63.74m2 nalazi se na 6. spratu objekta sa liftom i sastoji se od prostranog ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 199.900 KM, 58,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Da se razumijemo na samom početku ove priče, stan prodajemo baš ovakav kao na slikama. Nedavno renoviran i po mjeri namješten, s kuhinjom i aparatima (Gorenje Simplicity linija). U stanu ostaju i ugradbeni ormari, krevet rađen po mjeri od punog drveta i višnja na tufahiji - novi madrac....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 265.000 KM na 262.000 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 262.000 KM, 56,00 m2 cca 4680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 265.000 KM
01.05.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 56 m², smješten na 1. spratu stambene zgrade u ulici Salke Nazečića, naselje Dobrinja, općina Novi Grad, Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje s trpezarijom, spavaće sobe, ostave i kupatila. Karakteristike....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 269.982 KM na 268.602 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 268.602 KM, 55,00 m2 cca 4880 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 284.866 KM
14.02.2026 - 285.070 KM
15.02.2026 - 284.983 KM
17.02.2026 - 284.837 KM
18.02.2026 - 284.968 KM
19.02.2026 - 285.158 KM
20.02.2026 - 284.997 KM
21.02.2026 - 285.012 KM
22.02.2026 - 284.881 KM
24.02.2026 - 284.910 KM
25.02.2026 - 285.012 KM
26.02.2026 - 284.997 KM
27.02.2026 - 284.458 KM
28.02.2026 - 284.895 KM
01.03.2026 - 284.954 KM
04.03.2026 - 285.172 KM
05.03.2026 - 284.997 KM
06.03.2026 - 285.172 KM
08.03.2026 - 284.895 KM
10.03.2026 - 283.496 KM
12.03.2026 - 284.895 KM
14.03.2026 - 284.997 KM
21.03.2026 - 284.749 KM
22.03.2026 - 284.997 KM
24.03.2026 - 284.793 KM
25.03.2026 - 284.954 KM
26.03.2026 - 269.969 KM
28.03.2026 - 270.217 KM
29.03.2026 - 270.921 KM
30.03.2026 - 270.010 KM
01.04.2026 - 269.651 KM
02.04.2026 - 270.148 KM
03.04.2026 - 270.051 KM
05.04.2026 - 269.582 KM
07.04.2026 - 270.176 KM
08.04.2026 - 270.203 KM
09.04.2026 - 270.134 KM
10.04.2026 - 270.038 KM
11.04.2026 - 270.686 KM
12.04.2026 - 269.927 KM
14.04.2026 - 269.831 KM
15.04.2026 - 269.982 KM
22.04.2026 - 269.499 KM
23.04.2026 - 269.789 KM
24.04.2026 - 269.913 KM
25.04.2026 - 270.259 KM
26.04.2026 - 270.397 KM
27.04.2026 - 269.996 KM
28.04.2026 - 270.438 KM
29.04.2026 - 269.720 KM
30.04.2026 - 269.969 KM
01.05.2026 - 270.107 KM
02.05.2026 - 270.976 KM
03.05.2026 - 270.272 KM
05.05.2026 - 269.900 KM
06.05.2026 - 270.148 KM
07.05.2026 - 269.955 KM
09.05.2026 - 270.797 KM
10.05.2026 - 269.913 KM
13.05.2026 - 270.010 KM
15.05.2026 - 269.982 KM
16.05.2026 - 268.602 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 288.000 KM, 64,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan uknjižene površine 64 m², smješten na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Dr. Fetaha Bećirbegovića, u mirnom i uređenom dijelu naselja Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, hodnika, spavaće sobe, dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 325.000 KM, 59,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan uknjižene kvadrature 59 m2, na visokom prizemlju zgrade pozicionirane u mirnom dijelu ulice Himze Polovine, naselje Breka. Nekretnina je u potpunosti adaptirana 2008. godine, prilikom čega je kompletno adaptirano kupatilo sa izmjenom vodovodnih i elektro instalacija.....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 354.977 KM na 353.162 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 353.162 KM, 64,00 m2 cca 5520 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.10.2025 - 354.905 KM
26.10.2025 - 355.413 KM
27.10.2025 - 354.995 KM
28.10.2025 - 355.068 KM
29.10.2025 - 354.451 KM
30.10.2025 - 354.741 KM
01.11.2025 - 355.086 KM
02.11.2025 - 354.995 KM
08.11.2025 - 355.068 KM
09.11.2025 - 355.195 KM
11.11.2025 - 354.832 KM
13.11.2025 - 355.013 KM
14.11.2025 - 356.066 KM
15.11.2025 - 355.667 KM
16.11.2025 - 355.050 KM
18.11.2025 - 354.995 KM
20.11.2025 - 355.322 KM
21.11.2025 - 354.941 KM
22.11.2025 - 355.540 KM
23.11.2025 - 354.868 KM
25.11.2025 - 355.939 KM
26.11.2025 - 355.522 KM
27.11.2025 - 355.013 KM
28.11.2025 - 354.977 KM
29.11.2025 - 355.177 KM
30.11.2025 - 354.905 KM
02.12.2025 - 355.485 KM
03.12.2025 - 355.268 KM
04.12.2025 - 355.068 KM
05.12.2025 - 354.959 KM
09.12.2025 - 355.032 KM
10.12.2025 - 354.995 KM
12.12.2025 - 355.304 KM
13.12.2025 - 355.050 KM
14.12.2025 - 354.995 KM
16.12.2025 - 355.050 KM
17.12.2025 - 355.376 KM
18.12.2025 - 355.231 KM
19.12.2025 - 354.959 KM
20.12.2025 - 355.050 KM
23.12.2025 - 355.431 KM
24.12.2025 - 354.723 KM
25.12.2025 - 354.850 KM
26.12.2025 - 354.487 KM
30.12.2025 - 355.013 KM
31.12.2025 - 354.959 KM
06.01.2026 - 355.013 KM
07.01.2026 - 354.886 KM
08.01.2026 - 355.013 KM
10.01.2026 - 354.995 KM
11.01.2026 - 354.723 KM
13.01.2026 - 354.905 KM
14.01.2026 - 355.376 KM
16.01.2026 - 354.868 KM
17.01.2026 - 354.905 KM
18.01.2026 - 355.013 KM