• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 370000 km parket parking na - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 370000 km parket parking na - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 370000 km parket parking najnovije što veće

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 370000 km parket parking najnovije što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 350000 KM (malo jeftiniji)
    • 380000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 370.000 KM, 240,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću u naselju Sokolović kolonija ukupne površine od 240m2.Kuća je podijeljena na dva sprata i potkrovlje, s tim da je prvi sprat izdignut divnim stepeništem koje je popločano mermerom sa rukohvatom napravljenim od hrastovog drveta.Svaki sprat kuće je identičan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 180,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na općini Ilidža, naselje Plandište. Kuća zauzima veoma dobar položaj , pristupni put je širok, asfaltiran i ima uličnu rasvjetu. Od centra Ilidže udaljena je 2 km, a od centra Sarajeva oko 15 km. Smještena je na mirnoj lokaciji, udaljena je 10 minuta hoda od zaštićenog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na suncanoj strani,ima dva sprata i potkrovlje.Sva drvenarija je u drvetu i lijepi parket.Ima centralno gijanje,alarm.Krasan mali vrt ispod i tri parkirna mjesta ispred garaze.Takodje ima tri pokrivena balkona. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 362.000 KM, 143,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja stan u zgradi u izgradnji. Villa Terrazza Sarajevo Stan označen kao stan B2 i po strukturi je to četverosoban stan. Površina stambenog prostora je 102.5 kvadrata, površina pripadajuće terase je 40 kvadrata, i bašte 30 kvadrata. Uz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 106,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju četverosoban stan u novogradnji Centru, Ul.Halida Kajtaza. Prodaje se lijep i svijetao nenamješten četverosoban, veoma funkcionalan stan trostrane orijentacije u novogradnji u mirnom dijelu naselja Koševsko Brdo. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 360.000 KM, 102,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u osnovi 102 m2 sa terasom od 87 m2, u ulici Kalhanski sokak, naselje Vratnik, Općina Stari Grad Sarajevo. Nekretnina se sastoji od suterena, prizemlja i sprata. SUTEREN: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, dvije spavaće sobe i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 370.000 KM, 96,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala četverosoban stan na prvom spratu zgrade bez lifta, naselje Breka, ulica Ismeta Mujezinovića, općina Centar. Nekretninu površine 96m2 + cca. 10m2 (tri balkona) čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 70.000 KM, 96,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Namješten petosoban dvoetažni stan površine 96m2 na 5. spratu zgrade u ulici Behdžeta Mutevelića, naselje Grbavica. Na prvoj etaži se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i izlazom na ustakljeni balkon, spavaća soba i kupatilo. Na drugoj etaži se nalaze 3....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo do 370000 km parket parking što veće (100)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)