• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 4000 km/m2 grijanje na plin - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine sarajevo do 4000 km/m2 grijanje na plin - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 4000 km/m2 grijanje na plin do 90 m2 adaptiran

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 4000 km/m2 grijanje na plin do 90 m2 adaptiran" pronađeno 66 nekretnina - prosječna cijena 2.000 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4200 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 96.000 KM, 56,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

renoviran i odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 119.000 KM, 53,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Potpuno renoviran stan. Nije potrebna nikakva adapatacija. Ugradbena kuhinja i plakar u spavacoj sobi ukljuceni u cijenu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 126.000 KM, 53,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban, adaptiran, klima, etažno grijanje, blindirana vrata, pripadajuće podrumske prostorije. Osunčan, orjentacija sjever-jug, sobe orjentisane na jug. Funkcionalan, bez neiskorištenog prostora. Balkon sa pogledom na cijeli grad. Parking ispred zgrade. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, 72.000 KM, 50,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje,pogodan za poslovni prostor(npr. ordinacije) Mogućnost proširenja,ostava u potkrovlju. Skoro adaptiran. Pet minuta do centra Ilidze. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 107.000 KM, 50,00 m2 cca 2140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik prodaje adaptiran dvosoban stan zbog povecanja broja clanova porodice. Ko sebi moze priustiti nece zazaliti jer je stan vrijedan svake marke. Sve instalacije su promijenjene : struja, voda, kanalizacija, bojler za etazno grijanje racun iz 2005. godine. Protuprovalna ESTA vrata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 80.000 KM, 50,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem stan na dobrinji 1 renoviran na 1 spratu. Stan je jednoiposoban od 50 kvadrata i nalazi se Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 120.000 KM, 48,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan na Koševskom brdu, renovirano kupatilo i kuhinja. Prodaje se potpuno namjesten, za detaljnije informacije obratite se na 063360084. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 46,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Adaptiran i namješten stan na Koševskom brdu, ugradbeni američki plakari, ugradbena kuhinja sa svim aparatima (ploča, pecnica, perilica suđa i rublja, frižider, mikrovalna), adaptirano kupatilo sa tuš kabinom, renovirana dnevna soba sa nedavno kupljenim namjestajen i svom elektronickom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Sedrenik, 54.000 KM, 45,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje manju kuću sa okućnicom na Sedreniku, ulica Ramića Banja, općina Stari Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na zemljištu površine 290 m2. Prema podacima iz katastarskog plana površina kuće iznosi 27 m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 80.000 KM, 43,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 95.000 KM, 39,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban stan, površine 39 kvadratnih metara, smješten je u Sarajevu, na Grbavici. Lokacija veoma atraktivna i mirna, sa puno zelenila. Stan se nalazi u blizini trolejbuske stanice (udaljen tri trolejbuske stanice od centra grada). U radijusu od 100m se nalaze škola, šoping centar....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 65.000 KM, 39,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Renoviran, namjesten, blizu fakulteta Sve informacije na broj: 061-762-787 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 62.000 KM, 38,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem manju kucu od 38 kvadrata adaptirana novo sve u starom gradu kod Sarajevske pivare na megari 061245700 62 000km Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 129.000 KM, 36,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, strogi centar, 36 m2, 3.sprat, 65.000 Eura Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Višnjik, 88.000 KM, 33,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ATRAKTIVAN jednosoban stan na Višnjiku kod ukcs-a, ulica Zaima Šarca, opština Centar - Sarajevo.Predmetni stan je pozicioniran na drugom (2) spratu zgrade trospratnice bez lifta, a raspolaže površinom od 33 m2. Po strukturi....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 33,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban, potpuno renoviran, stan u Svrakinom Selu 33 m2. Stan je na prvom spratu, 50 m od trolejbuske stanice i 200 m od trznih centara Merkator i Merkur. Grijanje je na plin. Prostorije: soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik. Stan je 100% renoviran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Gorica, 85.000 KM, 31,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jednosoban stan u prizemlju sa posebnim ulazom s vana. Nalazi se u blizini Druge Gimnazije, pored zgrade Vlade FBiH. Stan je nedavno kompletno adaptiran uključujući sve instalacije. Pogodan i kao poslovni prostor. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Švrakino Selo, 52.000 KM, 29,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u stambeno poslovnom naselju Švrakino selo, u blizini Policijske stanice. Stan je veličine 27 m2, nalazi se na 4. spratu i cini ga dnevni boravak s trpezarijom, kuhinjom, kupatilom i hodnikom. Stan je renoviran i ima sve potrebne priključke. Vanjska stolarija je od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 63.000 KM, 21,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. prodaje prelijep jednoiposoban stan na Mejtašu, ulica Mehmed - paše Sokolovića, opština Stari Grad - Sarajevo.Predmetni stan je pozicioniran na prizemlju/suterenu manje stambene zgrade koja posjeduje zasebnu baštu. Raspolaže površinom od 21 m2 (upisana u ZK) dok....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-66 (od ukupno 66)

<< <1 2> >>