• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 470000 km 1.sprat što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 470000 km 1.sprat što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 470000 km 1.sprat što manje opremljen

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 470000 km 1.sprat što manje opremljen" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 2.864 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 440000 KM (malo jeftiniji)
    • 490000 KM (malo skuplji)
    • do 2500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Stari Grad, 184.100 KM, 40,00 m2 cca 4600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2025.,

www.realitica.com

Prodajemo potpuno nov i opremljen apartman na Trebeviću, u objektu Trebević Residence upisan na 40.62 kvadrata.Apartman se nalazi na prvom spratu, ima 1 spavaću sobu, balkon, dnevnu sobu, kuhinju i kupatilo. Apartman ima potrebnu intimu te pogled prema šumi. Potpuno je opremljen i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.000 KM, 41,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 1. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 40.54m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 45,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu Stan površine 44.50m2 u ulici Cara Dušana u blizini Univerziteta u Istočnom Sarajevu. Nalazi se na 1. spratu stambene zgrade, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 470000 km 1.sprat što manje opremljen'
459.000 KM
479.823 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 78.000 KM, 52,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja full opremljen dvosoban apartman na Bjelašnici, općina Trnovo. Naša Bjelašnica i odlična lokacija! Hedonizam na TOP lokaciji i blizu staze, te svih drugih sadržaja. Apartman površine 52m2 čine hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 180.000 KM, 58,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 185.000 KM, 72,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor od 72 m2 u strogom centru grada na prvom spratu u zgradi preko puta nekadasnje Estrade, nedaleko od Katedrale. Prostor ima cetiri prostorije, odvojeni mokri cvor i hodnik. Opremljen je telefonskom centralom, internetom, alarmom i klimom. Nekretnina posjeduje Plin....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 187.500 KM, 75,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.500 KM, 160,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje dvospratnu kuću za koju je izdata pravosnažna građevinska dozvola sa pripadajućim dvorištem u naselju Deovići, Općina Hadžići, kanton sarajevski. Iako se imanje nalazi u mirnom i prilično izolovanom naselju, glavne saobraćajnice, administrativni,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 350.000 KM, 290,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kuću sa opremljenim restoranom u centru Pala, preko puta Nove banke, ulica Boška Jugovića, Općina Pale. Kuća je u potpunosti obnovljena prije tačno 5 godina. Sastoji se od prizemlja kojeg čine sljedeće prostorije: predulaz površine 17,15 m2, stubišta....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 369.900 KM, 333,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepu kuću sa dvorištem u Briješću kod Osnovne škole Behaudin Selmanović, opština Novi Grad - Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemnog dijela kojeg čine sljedeće prostorije: prostrana dnevna soba, spavaća soba, radna soba, kuhinja,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)