• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 490000 km što jeftinije 1.s - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 490000 km što jeftinije 1.s - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 490000 km što jeftinije 1.sprat parking Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 490000 km što jeftinije 1.sprat parking zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 460000 KM (malo jeftiniji)
    • 510000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 288.893 KM, 68,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. Nalazi se u ulici Avde Smajlovića, u donjem dijelu ulice, u bijelim zgradama. Stan je okrenut na južnu stranu, te je vrlo svijetao i potpuno odvojen....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 370.000 KM, 130,00 m2 cca 2850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća s poslovnim prostorom – Bjelave, Općina Centar, Sarajevo Prodaje se kuća austrougarskog stila, spratnosti Pr + S + Pk, uknjižene tlocrtne površine 50 m², smještena uz glavnu saobraćajnicu u naselju Bjelave, jednoj od najtraženijih lokacija u općini Centar. Nekretninu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

16.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten, jednosoban stan površine 38 m2 + balkon, pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade u naselju Dobrinja V, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom. Stan je renoviran (izuzev kupatila)....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo do 490000 km što jeftinije parking zadnjih 7 dana (3)
  • nekretnine sarajevo do 490000 km što jeftinije 1.sprat parking (78)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)