• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 490000 km 1.sprat zadnjih 1 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 490000 km 1.sprat zadnjih 1 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 490000 km 1.sprat zadnjih 14 dana klima

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 490000 km 1.sprat zadnjih 14 dana klima" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 460000 KM (malo jeftiniji)
    • 510000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 470.000 KM, 280,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu lijepo uređenu kuću na tri sprata u ulici Alipašina Prodaje se kuća na tri sprata ukupne površine 280 m2 smještena u ul. Alipašina naselje Bare. Kuća se sastoji od prizemlja, prvi sprat i drugog sprata.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 450.000 KM, 71,00 m2 cca 6340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala trosoban stan u ulici Sutjeska, općina Centar koji odlično spaja moderan i retro stil. Stan površine 71m2 nalazi se na prvom spratu zgrade bez lifta i sastoji se od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 440.000 KM, 191,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj poslovni prostor se nalazi u atraktivnoj lokaciji u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Hrasno, u ulici Antuna Branka Šimića. Površina ovog prostora je 190 m2, a sastoji se od dvije etaže. Prva etaža, odnosno prizemlje, se sastoji od pet prostorija i tri toaleta, dok se na drugoj....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 405.000 KM, 283,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje stambeni objekat i zasebni poslovni prostor u strogom centru grada Visoko u ulici Dr. Džananovića, Zeničko-dobojski kanton. Kuća se sastoji od tri etaže: prizemlje, prvi i drugi sprat, a sve tri etaže su povezane unutarnjim stepenicama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 399.000 KM, 269,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje kuću u centralnom dijelu grada Visoko, ulica Ševulje, Zeničko- dobojski kanton. Predmetna nekretnina je pozicionirana u mirnom dijelu naselja u blizini džamije Rosulje i glavne saobraćajnice. Istoj se pristupa direktno sa ulice. Kuća se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 350,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vrlo funkcionalan stambeno poslovni objekat u centru Ilijaša. Predmetni objekat je izgrađen 2016. godine. Sastoji se od tri etaže: prizemlje, prvi sprat i visoko potkrovlje, ukupne korisne površine 350 m2. Na prizemlju se nalazi poslovni prostor (dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 370.000 KM, 104,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje četverosoban stan sa dva garažna mjesta i velikom terasom na Stupu pored Hife, ulica Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je smješten na prvom spratu stambeno poslovne jedinice sa dva lifta. Sastoji se od: hodnik -13,51 m2 dnevni boravak - 26,40 m2 kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 350.000 KM, 290,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kuću sa opremljenim restoranom u centru Pala, preko puta Nove banke, ulica Boška Jugovića, Općina Pale. Kuća je u potpunosti obnovljena prije tačno 5 godina. Sastoji se od prizemlja kojeg čine sljedeće prostorije: predulaz površine 17,15 m2, stubišta....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići Prodaje se stambeno-poslovna kuća od 156m2 stambene površine, spratnosti P+2 sa 7+ parking mjesta i zasebnom garažom na parceli ukupne....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo do 490000 km 1.sprat klima (35)
  • nekretnine sarajevo do 490000 km 1.sprat zadnjih 14 dana (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)