• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica što manje do 160 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica što manje do 160 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica što manje do 160 m2 do 2200 km/m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica što manje do 160 m2 do 2200 km/m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2000 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Garaža, SARAJEVO, Grbavica, 11.000 KM, 11,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Odlično očuvanu garažu Na Grbavici u Šopingu prodajem.Cijena 11.000,00 KM Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, Koševo, 10.000 KM, 11,00 m2 cca 910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2023. - 10.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

zidani objekat,bivši poslovni prostor,rađena dotava brze hrane.objekat je sav u ploćicama i ima razvedenu struju.garaža je velika11m2 + 11m2 prilaza.papiri spremni za notara.mob 061 386 709 i 062 454381. Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 14.300 KM, 13,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Garaza, 13 m2, na prodaju. Garaza se nalazi na Ilidzi, naselje Pejton. Cjena po kvadratnom metru je 1100KM, ukupno 14300KM. Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 16.000 KM, 15,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 46.000 KM, 22,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor u naselju Koševsko brdo iznad tržnog centra Robot. Prostor se nalazi u ulici Antuna Hangija u zanatskom centru koji se počeo graditi 1991 god, a u potpunosti završen 2008 godine. Prostor se nalazi unutar centra i čini ga jedna prostorija sa mokrim čvorom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 55.000 KM, 25,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Detaljan opis: Stan se nalazi u naselju Mejtaš, ulica Envera Čolakovića u suterenu stambene zgrade sa vlastitim dvorištem i baštom iza. U neposrednoj blizini stana nalaze se 3 supermarketa, 3 osnovne škole, 3 srednje škole, pekara itd. Udaljenost od Titove ulice je svega 5 minuta....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 40.000 KM, 27,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor 27 m2 pogodan za sve namjene. Prostor sadrzi i zaseban WC i malu ostavu. Cijena nije FIXNA. Moze pogledati i unutrasnjost jer je trenutno kafana. Poslovni prostor je cak pogodani za kladionice. 061-536-948 062-603-480 033-615-163 Nekretnina posjeduje Voda....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 65.320 KM, 28,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 061 697 599 (Eldin) 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - JUNI....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 60.000 KM, 29,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban stan, u dobrom stanju, pogodan za stanovanje uz manju adaptaciju, 29m2, iznad Pivare, veoma blizu Carsije Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja .