• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica što manje grijanje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica što manje grijanje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica što manje grijanje na plin 190 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica što manje grijanje na plin 190 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 142.000 KM, 172,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća spratnosti P+1, bruto kvadrature cca. 170 m2 sa dvorištem na osunčanoj parceli površine 408m2 sa prelijepim panoramskim pogledom na samo 2 minute udaljenosti od Spomen parka Vraca. Do centra grada se stiže za cca 7 minuta vožnje. Naselje Gornji Kovačići, Novo Sarajevo Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 92.040 KM, 173,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine po papirima 173 m2 i nalazi se na parceli površine 293 m2. sastoji se od dvije etaže i to od prizemlja i sprata na kojima se nalaze dva fizički odvojena stana. Prizemlje se satoji iz predulaza, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kuparila. Na prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 420.000 KM, 174,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen poslovni prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Poslovni prostor površine trostrane orijentacije 174,3m² nalazi se na prizemlju zgrade i opremljen je kao igraonica, nudi i mogućnost bašte.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.313.200 KM, 174,00 m2 cca 7550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište je površine 2220 m2 i na njemu se nalazi kuca na tri etaže površine 174 m2. Kuća se sastoji iz prizemlja i dva sprata, 58 m2 po spratu. Prva etaža se sastoji iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i kupatila. Sve je kompletno renovirano prije par godina.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Bistrik, Na upit, 174,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan povrsine 174m2 u stambenoj zgradi u ulici Avdage Sahinagica(novogradnja). Cijena je 3000KM po m2+ PDV Kontakt: +387 62 169706 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 175,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Apartment or commercial property For sale: 175m2 apartment, 3.6m high ceilings; situated in the heart of Sarajevo near the 'Eternal Flame'. The apartment is situated in a historical building built during the Austro-Hungarian period in Art Nuveau style. The apartment occupies the entire....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 175,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nenamještenu kuću u centru u ul Braće Begić- Koševsko brdo Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Raspolaže površinom od 150 m2, a sastoji se od četiri etaže: prizemlje, prvi,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 176,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno