• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica 120 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica 120 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica 120 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica 120 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 650.000 KM na 660.000 KM dana 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Skenderija, 660.000 KM, 120,00 m2 cca 5500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2024 - 660.000 KM
11.10.2025 - 650.000 KM
14.04.2026 - 660.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2024.,

www.imobilia.ba

PRODAJA STANA, ULICA SKENDERIJA, 120m2, CENTAR, SARAJEVO ; Alarm Balkon Grijanje plinsko PRODAJA STANA, ULICA SKENDERIJA, 120m2, CENTAR, SARAJEVO.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 155.000 KM, 120,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa dva odvojena stana po 50m2, sa okućnicom od 400m2 u naselju Kovačići u ulici Ljubljanska. Oba stana se sastoje od dnevnog boravka, hodnika, kuhinje, sobe i kupatila. U sklopu kuće se nalazi podrum oko 20m2. U kući je sve novo rađeno, građena je od kvalitetnog materijala,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 429.500 KM, 120,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u novogadnji, objekat Green Residence, ulica IV Viteških brigada Aleja, općina Ilidža.Poslovni prostor površine 120m2 se nalazi na prizemlju objekta-Grijanje je etažno plinsko.Poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Otes, 613.600 KM, 120,00 m2 cca 5110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se moderna stambena jedinica. U ponudi je savremena stambena jedinica površine cca 120 m2, smještena u naselju Otes, općina Ilidža. Riječ je o modernoj duplex kući koja kroz svoj arhitektonski izraz spaja elemente tradicionalne bosanske gradnje s aktuelnim trendovima u stanovanju.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Jedinstvena i vrlo rijetka prilika. Rental vam nudi polovicu dupleks kuće u centru grada. Smještena u ulici Avde Jabučice, odmah iznad Vojne bolnice, sa malom bašticom i pogledom na grad. Dovoljno izdignuta da vas skloni od buke i prašine, a dovoljno blizu da pješke sletite do SCC-a....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Skenderija, 664.700 KM, 120,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.realitica.com

Novo u ponudi ! Prodaje se prostrani stan površine 120m2 na izuzetnoj lokaciji, u naselju Skenderija, općina Centar. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka, kuhinje s trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, balkona i ulaznog hola. Raspored prostorija je funkcionalan i praktičan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 399.974 KM, 120,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju BrekaStan se nalazi u stambenoj zgradi novije gradnje na visokom prizemlju.Stan je po strukturi četverosoban ukupne površine 120m2.Sam objekat je pozicioniran iu mirnom djelu naselja. Ulaskom u stna je hodnik iz kojegje na lijevo wc ,a u nastavku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 420.000 KM, 120,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u novogadnji, objekat Green Residence, ulica IV Viteških brigada Aleja, općina Ilidža. Poslovni prostor površine 120m2 se nalazi na prizemlju objekta- Grijanje je etažno plinsko. Poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 167.000 KM, 120,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje vikendicu u naselju Milinjača, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Korisna površina vikendice: 120 m² Vikendica....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 105.000 KM, 120,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stara kuca, na dobroj lokaciji, uz glavnu cestu, struja voda, urbanistička saglasnost za izgradnju nove kuće, sve vlasnistvo 1/1 i odmah prevodivo! Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo 120 m2 (202)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)