• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica 130 m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica 130 m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica 130 m2 što manje

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica 130 m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 826.300 KM, 118,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja penthaus stan u novogradnji kod policijske akademije na Vracama, ulica Dobojska, općina Novo Sarajevo.Stan je 118 m2, a čine ga dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom u open space konceptu, tri spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 118,00 m2 cca 2970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na atraktivnoj lokaciji u Starom gradu,nalazi se ovaj lijep dvoetazni stan.Stan je u ulici S.B.Basagica i ima 118m2.Izuzetno je pozicioniran i na samo par minuta od same jezgre grada.Prva etaza je renovirna i sastoji se od dnevne sobe,kuhinje i kupatila.Na drugoj su tri prostorije,manja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 370.000 KM, 118,00 m2 cca 3140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju BrekaStan se nalazi na odličnoj poziciji u naselju Breka. Stan je po strukturi dvoetažni ukupne površine 118 m2. Objekat je izgrađen prije samog rata i u dobrom je i funkcionalnom stanju.Stan se nalazi na trećem spratu, ulaskom u stan je ulaz u....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 1.066.240 KM, 118,00 m2 cca 9040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 118 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon i kupatila. Vanjska i unutrašnja stolarija su drvene. Pod je parket....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 118,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.area.ba

Prodaje ekskluzivan, luksuzni penthouse u novogradnji ukupne površine 118 m2 sa dva parking mjesta u garaži. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 118,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Prodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz iz ulice Derviša Numića.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 118,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Prodaja penthouse na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do kraja 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz iz ulice Derviša Numića. U prizemoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 118,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.04.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 372.400 KM, 119,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 119 m2 i nalazi se na parceli površine 645 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji iz predsoblja, hodnika u kom se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevnog boravaka, spavaće sobe i kupatila. Sprat je kompletno u roh bau fazi i potrebno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 340.000 KM, 119,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Safeta Pašalića na Breci, u zgradama pd bijele fasadne cigle, na drugom od dva sprata, prodajemo po svemu unikatnu porodičnu nekretninu - višesoban stan s terasom i garažom. Ali. krenimo redom: riječ je o dvoetažnom stanu južne orijentacije koji se nalazi na posljednjem, drugom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo 130 m2 što manje (187)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica što manje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)