• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica 140 m2 što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica 140 m2 što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica 140 m2 što skuplje

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica 140 m2 što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.500.000 KM, 150,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo pravo porodično gnijezdo u naselju Buća Potok (donji dio). Ova šarmantna kuća s novom fasadom i garažom nalazi se u mirnom okruženju, na uređenoj cesti kojom se do glavne saobraćajnice dolazi tek za nekoliko minuta vožnje. Kuća je koncipirana kao dva zasebna stana. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.480.000 KM, 148,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.360.000 KM, 136,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2022.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 1.350.000 KM, 135,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.176.000 KM, 138,00 m2 cca 8520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 138 m2, u osnovi 46 m2 nalazi se na parceli površine 80 m2. Sastoji se iz tri etaže. I etaža se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila II etaža se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. III etaža se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 960.400 KM, 148,00 m2 cca 6490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni objekat je površine 148 m2 i sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji iz jedne velike prostorije sa šankom, kuhinje sa izlazom na terasu i toaleta. Sprat se sastoji iz dvije prostorije i dva toaleta. Stambeni deo se nalazi na III etaži, površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 884.000 KM, 136,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 862.400 KM, 130,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 130 m2 i nalazi se na parceli površine 3000 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Kuća ima vlastitu vodu (bunar od 8 metara). Pored kuće se nalazi malinjak od 2 duluma, preko 100 komada stabala raznog voća. Kuća ima svoju garažu, parking mjesto, šadrvan,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 849.800 KM, 133,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja penthaus stan u novogradnji kod policijske akademije na Vracama, ulica Dobojska, općina Novo Sarajevo.Stan je 133 m2, a čine ga dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom u open space konceptu, tri spavaće sobe(od kojih....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 840.000 KM, 146,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, ATRAKTIVNI PROSTOR ILI STAN 146 m2, BOSMAL CITY CENTAR ; Alarm Grijanje centralno Internet Klima Lift Namjesteno PRODAJA, ATRAKTIVNI PROSTOR ILI STAN 146 m2, BOSMAL CITY CENTAR.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo 140 m2 što skuplje (195)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica što skuplje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)