• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica Zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica Zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Centar, 620.000 KM, 98,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN ČEKALUŠA - CENTAR 98m2, PLUS POTKROVLJE! ; Kablovska televizija Klima PRODAJA, STAN ČEKALUŠA - CENTAR 98m2, PLUS POTKROVLJE!.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 295.600 KM, 68,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. ; Vraca .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 185.000 KM, 67,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.indomio.ba

N Group. iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno izdvaja trosoban stan sa upisanim 67m2 a stvarne kvadrature 75m2. Stan se nalazi u suterenu manje stambene zgrade u najljepšem naselju u Sarajevu GRBAVICA. Nekretnina se nalazi na svega par koraka od pijace Grbavica, i Vilsonovog šetališta.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 288.982 KM, 68,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. Nalazi se u ulici Avde Smajlovića, u donjem dijelu ulice, u bijelim zgradama. Stan je okrenut na južnu stranu, te je vrlo svijetao i potpuno odvojen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten, jednosoban stan površine 38 m2 + balkon, pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade u naselju Dobrinja V, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom. Stan je renoviran (izuzev kupatila)....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 539.998 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine ekskluzivno prodaje stambeni objekat ukupne površine 123,52 m², smješten u ulici Breka, naselje Podhrastovi, Općina Centar – jednoj od najtraženijih i najatraktivnijih lokacija u Sarajevu. ; EKSKLUZIVNA PRODAJA – KUĆA SA DVA APARTMANA NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI – BREKA....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševo, 867.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, Općina Centar u ulici Koševo. ; Koševo .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 152.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju garsonjeru u Sarajevu, općina Novi Grad u ulici Alibega Firdusa. .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 183.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Urijan Dedina, Cicin Han, Sarajevo, Marijin Dvor, Centar Municipality, City of Sarajevo, Sarajevo Canton, Federation of Bosnia and Herzegovina, 71144, Bosnia and Herzegovina ; Marijin Dvor .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 195.600 KM