• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica barem 160 m2 do 220 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica barem 160 m2 do 220 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica barem 160 m2 do 2200 km/m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica barem 160 m2 do 2200 km/m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2000 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 880.000 KM, 400,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo fantastičnu kuću u rezidencijalnom dijelu Breke. Kuća se sastoji od petosobnog stana, prostranog hobi prostora s mini bazenom i prostorijama za zabavu po želji, te potkrovne etaže s koje se pruža prelijep pogled na Hum. Tu je i garaža s električnim rolo vratima i direktnom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.100.000 KM, 500,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se luxuzna kuća u naselju GrbavicaKuća je apartmanskog tipa odnosno ima 5 zasebnih stambenih jedinice površine od 40 do 110 m2. Kompletna kuća je u odličnom i funkcionalnom stnaju, izgrađena je naplacu od 372 m2, a čini je prizemlje i tri etaže ukupne površinecca 500 m2. Kompletna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Super luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra opremljen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 351.820 KM, 160,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Objekat površine 160 m2 nalazi se na parceli površine 757 m2. Objekat je sa parkingom i pogodan je za više namjena. Svi priključci su na parceli. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, uz glavnu cestu na ulazu u Rakovicu. Pogodan je za poslovni prostor i stambene namjene. ID CODE: 13495....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 350.000 KM, 160,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličnu porodičnu kuću na Vracama, ulica Avde Smajlovića. Ova ljepotica broji cca 160m² odlično raspoređenih na svoje tri etaže. Prva etaža, odnosno prizemlje rezervisana je za garažu i poslovni prostor cca 55m². Dnevni boravak, kupatilo, kuhinja s trpezarijom, balkon,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 350.000 KM, 160,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje porodičnu kuću na dvije etaže u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o ulici Stara cesta, sklonjenoj od buke i vreve, u zelenilu miru i tišini. Površina cca 150 m² raspoređena je na dvije etaže Povezane unutrašnjim stepeništem, koje su u naravi trosobni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 901.600 KM, 414,00 m2 cca 2180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je ukupne površine 414 m2 (osnova 138 m2) i nalazi se na parceli 254 m2. Sastoji se iz tri etaže i to od prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji iz poslovnog prostora i garaže. Na I spratu nalazi hodnik, 5 soba, kuhinja, kupatilo i balkon. II sprat je iste strukture kao....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 499.000 KM, 230,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću površine 230 m² u ulici Radnička. Riječ je o nizu kuća smještenih iznad naselja kojim dominiraju zgrade od žute fasadne cigle. U neposrednoj blizini je Discover Me Academy vrtić inspiriran Montessori metodom, za pet minuta šetnje ste u Zagrebačkoj,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.300.000 KM, 600,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE KUĆA – Ilijaš, Podlugovi (Sarajevo) .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 330.000 KM, 155,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Soukbunaru, ispod tranzita. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi poslovni prostor (25 m2) i stambeni dio (kuhinja, boravak, kupatilo) i sprata sa tri spavaće sobe, balkonom i toaletom. Kuća ima oko 30 m2 bašte i garažu. Potpuno je spremna za useljenje i ne....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo barem 160 m2 do 2200 km/m2 (540)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica barem 160 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)