• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica barem 170 m2 do 250 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica barem 170 m2 do 250 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica barem 170 m2 do 250000 km

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica barem 170 m2 do 250000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 230000 KM (malo jeftiniji)
    • 260000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 250.000 KM, 485,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor na Dolac Malti. Prostor se sastoji od tri etaže. Na prvoj etaži ulaz za garažu te ulaz u stubište kroz koje se može ući u garažni prostor. Prva etaža je veći skladišni prostoe sa visinom cca 4m. Druga i treća etaže je predviđena za kancelarijske prostorije gdje je....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Faletići, 249.983 KM, 15300,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijep, prostran plac za gradnju, poljoprivredu ili turizam, u blizini Sarajeva, u naselju Faletići. Na jednom kraju plac je oivičen šumom i potokom, dok je veći dio livada. Asfaltni put se nalazi u neposrednoj blizini zemljišta, a do samog placa je makadamski put u dužini....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 248.984 KM, 300,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo kuću u ulici Hošin Brijeg, u općini Stari Grad u Sarajevu. Na parceli od 245 kvadrata nalazi se kuća tlocrtne površine 111 kvadrata koju čine prizemlje i dva sprata. Na prvom i drugom spratu nalaze se uređeni i održavani četverosobni stanovi, dok je u prizemlju prostor površine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 250.000 KM, 345,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 235.000 KM, 4300,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 229.000 KM, 260,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća nova sa poslovnim prostorom, Bojnik, Stup, 260m2, okućnica 700m2. Kuća se sastoji od poslovnog prostora u prizemlju cca 120m2, sprata sa dnevnim boravkom i tri spavaće sobe, banjom i hodnikom i drugog sprata sa dvije spavaće sobe , dnevnim boravkom, banjom i hodnikom. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 225.000 KM, 180,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Prodajem etažiranu polovinu kuće sa dva stana, garažom i okućnicom površine 387 m2 koja se nalazi na lokaciji Vraca u ulici Vrbaska iznad tranzita. Prilaz kući je omogućen sa glavne komunikacije u dvorište gdje se nalazi garaža površine 30 m2, prednji dio dvorišta i kompletno zemljište....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 254.700 KM, 300,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 255.000 KM, 300,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje kuću novije gradnje sa dvorištem u naselju Grivići, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Bruto površina kuće: cca....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 219.987 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJE se novo sagrađena kuća u naselju Rakovica, Općina Ilidža Sarajevski Kanton. Kuća se nalazi na placu cca 507 m2 i dimenzija je cca 11x10m, a sastoji se od prizemlja i sprata. Urađena sa dobro kvalitetnim materijalima, izolacija 10 cm, fasada. Prizemlje je kompletno urađeno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 250000 km (229)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica barem 170 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)