• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+15%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 300.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 260.000 KM
17.04.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Opis: Kuca sa dva odvojena stana.podrum basta.ostave.grijanje plin čvrsta goriva.Brdo DZamija 48.Pet minuta hoda do trolejbusa.carsije.principovog mosta obdaniste 50m.061132 664 .moze zamjena za manju nekretninu na moru. Hrvatska .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 613.600 KM, 180,00 m2 cca 3410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2026.,

www.realitica.com

U najljepšem dijelu Starog Grada, u tihom i predivnom okruženju koje odiše autentičnim šarmom, prodaje se kuća koja osvaja na prvi pogled – pogledom, atmosferom i osjećajem potpune privatnosti. Kuća se prostire na dva sprata, ukupne površine 180 m2, i okružena je pažljivo oblikovanim....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.800.000 KM, 180,00 m2 cca 10000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.07.2022. - 1.800.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Ovaj put savršena pozicija vikendice za prodaju, 1000 m2 zemljista i oko 180 kvadrata stambenog prostora na tri etaže i sa garažom. Balkoni, pogled, dvije odvojene stambene jedinice, termofasada, gradska voda i kanalizacija, uređenog dvorišta. Kažu elitni dio Miševića! A da zaista....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 149.722 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća sa garažom i kultivisanom okućnicom u naselju Zabrđe, u blizini autobuske stanice Smiljevići 1. Sastoji se od prizemlja u kojem su dvije sobe, sprata sa kuhinjom, boravkom i dvije spavaće sobe, te potkrovlja koje je jedna cjelina i ima dva balkona na dvije strane kuće.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca 10x9m prizemlje+visoko potkrovlje na 500 m okucnice sa vlastitim prilazom,urednim papirima vl 1/1 udaljena 200 metara od dzamije Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ruševnu kuću sa dvorištem i dvije garaže na Breci, ulica Hamida Beširevića, opština Centar - Sarajevo.# Kuću je neophodno u potpunosti renovirati!Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 680.000 KM, 180,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor 180m2 od toga 110m2 prizemlja i 70 m2 podrum normalne visine, pogodan za sve namjene. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 156.000 KM, 180,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Naša agencija prodaje kucu u Starom Gradu , Kuca sadrzi : Pr +Sp + Sp . U prizemlju je garaza ,a prilaz kuci je direktno sa javne ceste . Prvi sprat : dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo , balkon i spavaca soba. Drugi sprat : dvije spavace sobe, kupatilo, hodnik i balkon. Kuca je....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 KM na 262.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 262.000 KM, 180,00 m2 cca 1460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2025 - 275.000 KM
26.03.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2025.,

www.indomio.ba

Omro d.o.o. izdvaja iz ponude Kuća sa okućnicom Ilidža - Nadosjek Opis: Potpuno renovirana kuća koja ne zahtjeva dodatne popravke površine 180 m2 sastoji se od: 1. sprat dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba. 2. sprat za zasebnim ulazom, dbevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 419.221 KM, 180,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća u Starom gradu u ulici ČadorđinaKuća je izgrađena 1965 god, u dobrom je i funkcionalnom stanju, održavana te kompletno opremljena. Važno je napomenuti da je kuća duplex sa svojim posebnim ulazom, vlastitom garažom te velikom baštom površine cca 700 m. U podrumu kuće....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo barem 180 m2 (1014)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)