• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2 do 240 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2 do 240 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2 do 240000 km

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2 do 240000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 KM (malo jeftiniji)
    • 250000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 240.000 KM, 2410,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se građevinsko zemljište površine 2.410 m2 u ulici Briješca brdo čikma, u naselju Briješće, općina Novi Grad Sarajevo. Prilaz placu je asfaltiran i na istom se nalaze svi komunalni priključci (plin, struja, voda, kanalizacija). Zemljište je ograđeno, ravno i osunčano. Sa istog....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 235.000 KM, 4300,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 229.000 KM, 260,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća nova sa poslovnim prostorom, Bojnik, Stup, 260m2, okućnica 700m2. Kuća se sastoji od poslovnog prostora u prizemlju cca 120m2, sprata sa dnevnim boravkom i tri spavaće sobe, banjom i hodnikom i drugog sprata sa dvije spavaće sobe , dnevnim boravkom, banjom i hodnikom. Kuća ima....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 242.045 KM, 6916,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.06.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište Općina Vogošća naselje Krivoglavci. ukupna površina zemljišta je 6916 m2 u dvije parcele sa pristupnim putem. Do zemljišta imaju dva asvaltirana prilaza i možda 1 kilometar makadama. Jedan prilaz je iz Krivoglavaca sa dva alternativna puta a drugi iz pravca Rajlovca.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 225.000 KM, 180,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.08.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 210.000 KM, 3000,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Plac se granici sa lokacijom Famosovih zgrada u Skrbinom polju. Prodaja 30 ari (moguca parcelizacija )gradjevinske zemlje za stambeno - poslovnu gradnju .Struja ,voda ,kanalizacija,plin dostupni. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 210.000 KM, 1500,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaja ili ustupanje investitorima za gradnju dva placa sa urbanistickom dozvolom u Opcini Centar .Dozvoljena gradnja 2 stambena objekta u osnovi 10 x 12 m2 ,prizemlje,sprat i potkrovlje(ukupno 360 m2).Pripadajuca povrsina svakog placa 750 m2.Savrseno ravni placevi ,odlicnog prilaza....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 210.000 KM, 180,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 199.988 KM, 4517,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje plac u naselju Nebočaj, Donja Vogošća Površina placa je 4517 m2 .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 199.500 KM, 2850,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste za gradnju porodicne kuce ili vikendice,udaljeno oko 1500m od glavnog puta u Blazuju. Asfaltni prilaz, kraci dio makadam, dobar. Struja, voda, telefon do parcele. Hitno... Nekretnina posjeduje .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo barem 180 m2 do 240000 km (212)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)