• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2 okućni - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2 okućni - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2 okućnica što skuplje

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica barem 180 m2 okućnica što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 1.250.000 KM, 370,00 m2 cca 3380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Ako zelite dom iz snova sa definitivno najljepsim pogledom na Sarajevo i osjetiti otkucaje srca Starog Grada , ova Vila je idealan izbor za vas. Vila je izgradjena na parceli veličine 1000m2 i sadrzi cetiri sprata od kojih su svi završeni i useljivi izuzev podkrovlja , pomocni objekat....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.078.000 KM, 270,00 m2 cca 3990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 270m2 (u osnovi 90m2) na parceli površine 500m2 (okućnica cca 400m2). Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog sprata. U prizemlju (90m2) se nalazi podrum. Na prvom spratu (90m2) se nalazi veliki salon sa kupatilom za goste, spavaća soba sa kupatilom, kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 1.000.000 KM, 200,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, naselje Osijek, opština Ilidža - Sarajevo. # Kuća se nalazi u neposrednoj blizini poznatih kompanija: Senigor d.o.o., Baumit, Mercedes STARline, auto salon Kramar te na vrlo kratkoj udaljnosti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 1.000.000 KM, 400,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno opremljena kuća sagrađena na prirodnoj padini, udaljena 15 minuta od grada. Sastoji se od prizemlja na kojem je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i radnom sobom, sala za stoni tenis, fitnes i zatvoreni bazen sa kliznim sistemom otvaranja prema unutrašnjem....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 900.000 KM, 228,00 m2 cca 3950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo izuzetnu kuću na dva sprata površine 228 m2 sa okućnicom 540 m2, pozicioniranu u ulici Ramiza Salčina, Vojničko polje, Općina Novi Grad. Kuća je oblikovana prema projektu arhitekte s posebnom pažnjom posvećenoj estetici i funkcionalnosti. Prizemlje - stan od 114 m2 sastoji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 835.000 KM, 300,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Kuća i okućnica u Novom Sarajevu (Šanac). Okućnica je ograđena i lijepo uređena sa sadnicama i ima ukupnu površinu od 750m2. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog sprata i potkrovlja, dimenzije kuće su: Prizemlje 11,50x10,50m Prvi sprat i potkrovlje 14,50x10,50m Kuća je adaptirana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 630.000 KM, 350,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću trospratnicu sa poslovnim prostorom i garažom u naselju Pofalići, ulica Humska, opština Novo Sarajevo. # Udaljenost od fabrike duhana svega 1.000 metara.# Predmetna kuća raspolaže korisnom površinom od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 520.000 KM, 300,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu novoizgrađenu kuću dvospratnicu, zemljište, pomoćni objekat, vlastiti pristupni put i nedovršenu kuću dvospratnicu . u naselju Osijek - Ilidža, Sarajevo.Okućnica zauzima površinu od 2.114 m2, dok vlastiti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 480.000 KM, 260,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivno! Prodaja poslovno stambeni objekat u centru, ulica Antuna Hangija. Oko 260 kvadrata stambeno-poslovnog prostora, te okucnica sa 240 kvadrata. Odlicna lokacija, samostojeci objekat, dva sistema centralnog grijanja, garaza, parking Trazena cijena 480.000 KM. AGENT Haris....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 450.000 KM, 370,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća - vila u Hadžićima, u blizini centra (300 m), ukupne stambene površine 370 m2, a površina okućnice je 700 m2. Kuća posjeduje 2 ulaza, 2 predsoblja, hodnik, 2 dnevna boravka, kuhinju, sobu za ručavanje, 2 kupatila, 4 spavaće sobe, dvije terase, 2 podruma i....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo barem 180 m2 okućnica što skuplje (81)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica okućnica što skuplje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)