• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica do 170000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica do 170000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica do 170000 km

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica do 170000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 160000 KM (malo jeftiniji)
    • 170000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 192,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca useljiva. Sastoji se od prizemlja 64m2; sprata 64m2 (+terasa 20m2) i potkrovlja 64m2 (+terasa 20m2). Kompletan krov je promijenjen prije 2god. Posjedujem sve papire za kucu. Zemljiste je ogradjeno. Postoji mogucnost izgradnje jos jednog objekta na zemljistu (ucrtano u katastru)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 170.000 KM, 95,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u Vlakovu. Površina kompletnog imanja je 2215m² te je ograđeno i uljepšano voćnjakom. Kuća se sastoji od suterena na kojem se nalazi garaža sa vlastitim WC-om ukupne površine od 17,56m², prizemlja ukupne površine od 43,37m² i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 115,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Bosanska kuca, sa urednim papirima 1/1, useljiva, namjestena, u dobrom stanju, na atraktivnoj lokaciji,sa svim prikljuccima, sa bastom poplocanom od kamena i fontanom, podobna za izgradnju, nadogradnju i sl., pet minuta hoda do Bascarsije/Sebilj, u blizini HECCO Hotel. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 170.000 KM, 190,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa dozvolom i svim priključcima 9x11m P+S na parceli od 287 m2. Prilaz sa ulice. +38761257274 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 170.000 KM, 160,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje vikend objekat na području općine Hadžići - u omiljenim vam Miševićima. Lokacija je udaljena nekih 20ak minuta vožnje od Sarajeva, te predstavlja super ispušni ventil i kvalitetno punjenje baterija nakon iscrpne radne sedmice. Također, ista će biti i biser rentijerskog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, lokacija Vrbanjusa. Za sve detaljne informacije mozete kontaktirati telefone: 033 236 773 062 256 176 062 968 346 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bjelave, 170.000 KM, 150,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno poslovni objekat, nalazi se na Bjelavama u Ul. Bardakčije 3, svi papiri uredni. Parcela je 106m2, od toga kuča na sprat sa poslovnim prostorom 86 m2 u osnovi, odmah pored Studentskog doma Bjelave, uz glavnu saobračajnicu, u poslovnom prostoru moguca cafe-slasticarna,gril,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 170.000 KM, 54,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan potencijalno trosoban u Vogošći, ulica Partizanskih odreda Zvijezda. Nekretnina se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila, trepezarije, hodnika....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 170.000 KM, 76,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Maria Mikulica 31, trosoban, sredjen, bez posrednika. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 169.500 KM, 53,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu Lukavica, useljivo odmah u neposrednoj blizini Jezera. Ulica Boriše Starovića. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom odvojenom šankom, balkonom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo do 170000 km (1117)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)