• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica do 260000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica do 260000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica do 260000 km

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica do 260000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 240000 KM (malo jeftiniji)
    • 270000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 259.983 KM, 180,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na samo 15 km od centra Sarajeva u naselju Ćevljanovići prodaje se plac od cca 700 m2, sa novo izgrađenom kućom po svim sadašnjim standardima i novim materijalima, površina kuće cca 200 m2 a sastoji se od prizemlja i sprata. Kuća je udaljena od magistralnog puta Sarajevo - Tuzla cca....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 259.983 KM, 3000,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se plac u Blagovcu, opština Vogošća, Sarajevo.Plac ima 3000 m2, zasađeno je preko 150 voćki. Prilaz placu je omogučen vlastitim putem. Postoji mogučnost gradnje više stambenih objekata Moguća zamjena za vozilo do 40 000 KM ili stan .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 258.000 KM, 40,00 m2 cca 6450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.04.2026.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju dvosoban stan površine 40m2 smješten na prizemlju stambene zgrade u ulici Safvet-bega Bašagića, Stari Grad. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 255.600 KM, 110,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2026.,

www.realitica.com

2026. Kuća izvedba (ROH BAU) / Sarajevo / Vogošća / Blagovac 2?????? ; Blagovac .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 276.000 KM na 255.600 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 255.600 KM, 75,00 m2 cca 3410 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 276.000 KM
25.03.2026 - 255.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja u Centru na Koševskom brdu. ; Koševsko Brdo .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 254.700 KM, 300,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodajemo kuću u ulici Hošin Brijeg, u općini Stari Grad u Sarajevu. Na parceli od 245 kvadrata nalazi se kuća tlocrtne površine 111 kvadrata koju čine prizemlje i dva sprata. Na prvom i drugom spratu nalaze se uređeni i održavani četverosobni stanovi, dok je u prizemlju prostor površine....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 260.000 KM, 72,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 260.000 KM, 200,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.07.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 261.000 KM, 29,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman na drugom spratu apartmanskog dijela Hotela Nomad, Bjelašnica. Bjelašnica pokazuje svoj potencijal iz dana u dan! Novi hoteli, novi sadržaji, nove prilike za vrhunske investicije. U korak s tim ide....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 258.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaja stana – Baščaršija, Stari Grad (ul. Safeta-bega Bašagića) Na prodaju stan površine 40 m² smješten na izuzetno atraktivnoj lokaciji u srcu Starog Grada, u ulici Safeta-bega Bašagića, svega nekoliko koraka od Baščaršije. Stan se nalazi u prizemlju, u dobrom je stanju i odmah....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo do 260000 km (1362)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)