• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin 12 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin 12 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin 120 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin 120 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 360.000 KM, 120,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan je nedavno temeljito adaptiran visoko-kvalitetnim materijalima i nalazi se na visokom prizemlju manje zgrade od ukupno tri sprata. Prilaz zgradi je lijep ,sa dvije strane , parkingom oko zgrade i zelenom povrsinom. Stan posjeduje garazu i garazno mjesto , postoji mogucnost kupovine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 480.000 KM, 120,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo 3 stana u novogradnji, stanovi velicine 120 m2, 3 spavace sobe, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kupatilo i toalet, balkon, luksuzna gradnja, stanovi su etazirani i uknjizeni, Cijena 2000 Eura za m2. Sve informacije na telefon 061 167941. POVRŠINA OBJEKTA: 120 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 312.000 KM, 120,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izrazito lijep, svijetao i prostran austrougarski stan na prvom spratu zgrade smještene u ulici Koševo, centralni dio grada. U neposrednoj blizini nalazi se zgrada Predsjedništva, BBI Centar, veliki broj državnih i međunarodnih institucija, te dodatne ponude sadržaja (supermarket,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Jedinstvena i vrlo rijetka prilika. Rental vam nudi polovicu dupleks kuće u centru grada. Smještena u ulici Avde Jabučice, odmah iznad Vojne bolnice, sa malom bašticom i pogledom na grad. Dovoljno izdignuta da vas skloni od buke i prašine, a dovoljno blizu da pješke sletite do SCC-a....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 550.000 KM, 120,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom GraduKuća je izgrađena 2007 god i u odličnom je i funkcionalnom stanju.Nalazi se u ulici Dugi sokak na veoma lijepom i mirnom mjestu, samo 300 m od Baščaršije.Objekat je izgrađen na placu od 160 m2, dok kuću čine dvije etaže ukupne površine 120 m2Uz samu kuću....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 155.000 KM, 120,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa dva odvojena stana po 50m2, sa okućnicom od 400m2 u naselju Kovačići u ulici Ljubljanska. Oba stana se sastoje od dnevnog boravka, hodnika, kuhinje, sobe i kupatila. U sklopu kuće se nalazi podrum oko 20m2. U kući je sve novo rađeno, građena je od kvalitetnog materijala,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 144.000 KM, 120,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

povoljno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 340.000 KM, 119,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Safeta Pašalića na Breci, u zgradama pd bijele fasadne cigle, na drugom od dva sprata, prodajemo po svemu unikatnu porodičnu nekretninu - višesoban stan s terasom i garažom. Ali. krenimo redom: riječ je o dvoetažnom stanu južne orijentacije koji se nalazi na posljednjem, drugom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bjelave, 302.500 KM, 121,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izvanredan i veoma prostran stan, površine 127 kvadratnih metara, smješten u novoizgrađenom stambenom objektu, u Sarajevu na veoma dobroj lokaciji na području Skenderije.Ova jednistvena nekretnina sadrži: dnevnu sobu, sa trpezarijom, kuhinju, tri spavaće sobe, dva kupatila, toalet,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 118,00 m2 cca 2970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na atraktivnoj lokaciji u Starom gradu,nalazi se ovaj lijep dvoetazni stan.Stan je u ulici S.B.Basagica i ima 118m2.Izuzetno je pozicioniran i na samo par minuta od same jezgre grada.Prva etaza je renovirna i sastoji se od dnevne sobe,kuhinje i kupatila.Na drugoj su tri prostorije,manja....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo grijanje na plin 120 m2 (53)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)