• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin do 240000 KM

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin do 240000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 220000 KM (malo jeftiniji)
    • 250000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 240.000 KM, 2410,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se građevinsko zemljište površine 2.410 m2 u ulici Briješca brdo čikma, u naselju Briješće, općina Novi Grad Sarajevo. Prilaz placu je asfaltiran i na istom se nalaze svi komunalni priključci (plin, struja, voda, kanalizacija). Zemljište je ograđeno, ravno i osunčano. Sa istog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 241.335 KM, 65,00 m2 cca 3710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 65,23 m2. Sastoji se od jedne prostrane prostorije, kupatila i terase površine 37 m2 (uključena u cijenu/gratis) koja se nalazi ispred samog prostora. Nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 230.000 KM, 59,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran stan na odličnoj lokaciji Šip (Centar), površine 59m2, smješten na drugom spratu zgrade novije gradnje. Ovaj stan je u dobrom stanju i nudi udoban životni prostor, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, trpezarije i opremljene kuhinje, dvije udobne spavaće....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 220.000 KM, 54,00 m2 cca 4070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijep i uredan stan površine 54m2 sa GARAŽOM u sarajevskom naselju Bistrik. Vlasništvo je 1/1 Nalazi se u strogom centru Sarajeva pored ambasade Republike Češke i sarajevske žičare. Sastoji se od : hodnika, velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, zasebnom trpezarijom....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 210.000 KM, 3000,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Plac se granici sa lokacijom Famosovih zgrada u Skrbinom polju. Prodaja 30 ari (moguca parcelizacija )gradjevinske zemlje za stambeno - poslovnu gradnju .Struja ,voda ,kanalizacija,plin dostupni. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 199.900 KM, 58,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Da se razumijemo na samom početku ove priče, stan prodajemo baš ovakav kao na slikama. Nedavno renoviran i po mjeri namješten, s kuhinjom i aparatima (Gorenje Simplicity linija). U stanu ostaju i ugradbeni ormari, krevet rađen po mjeri od punog drveta i višnja na tufahiji - novi madrac....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.000 KM, 69,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje podnude za prodaju izdvaja trosoban stan u ulici Tepebašina, Općina Centar. Čim uđete, dočekat će vas topli prostor, pun prirodnog svjetla. Stan koji se nalazi u prizemlju u zgradi bez lifta sa dvije spavaće sobe, prostranim dnevnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 195.250 KM, 55,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zgrad Saray se nlazi na Stupu opstina Ilidza. Zgrada se nalazi na 100 metara od trmavajske i autobuske stanice.Zgrada je pozicionirana na dobrom mjestu blizu aedoma i stupske petlje..Gradena je od kvalitetnih materijala Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 195.000 KM, 156,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prazan lokal od 156 kvadratnih metara na Kosevskom Brdu u ulici Brace Begica br 48. Lokal je idealan objekat za manje renoviranje i ima ogromni potencijal da sluzi za bilo koju poslovnu svrhu, sve prema vasoj zelji i potrebi. (Sluzi idealno kao poslovni prostor, salon, kafic,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 195.000 KM, 220,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem duplex kucu na sprat i 619m2 okucnice sa 2 odvojena ulaza 2 garaze 2 podruma u Sarajevu naselje Buca potok. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo grijanje na plin do 240000 km (318)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica grijanje na plin (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)