• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica pala cijena što jef - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica pala cijena što jef - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica pala cijena što jeftinije

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica pala cijena što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 27.000 KM na 22.000 KM dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 22.000 KM, 3704,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2025 - 32.000 KM
05.06.2025 - 27.000 KM
02.04.2026 - 22.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zzemljište uknjižene površine 3.704m2 sa asflatiranim prilaznim putem, Umoljani, Bjelašnica, općina Trnovo. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 104.500 KM na 99.000 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 104.500 KM
15.05.2026 - 99.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 188.700 KM na 158.100 KM dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 158.100 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 188.700 KM
29.03.2026 - 158.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću u Sarajevu, općina Stari Grad, naselje Vratnik, u ulici Dol. ; Vratnik .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 182.600 KM na 168.300 KM dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 168.300 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.01.2026 - 182.600 KM
26.04.2026 - 168.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju poslovni prostor u Sarajevu općina Ilidža, naselje Stup u ulici Stupska. ; Stup .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 219.000 KM na 205.000 KM dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ilidža, 205.000 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 219.000 KM
05.03.2026 - 205.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan uknjižene površine 45 m², s korisnom površinom od cca 60 m², smješten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta, u ulici Barska, naselje Otes, općina Ilidža. Struktura stana: dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, balkon....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 225.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ciglane, 225.000 KM, 37,00 m2 cca 6080 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 240.000 KM
04.04.2026 - 225.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.area.ba

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon. .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.000 KM na 230.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 230.000 KM, 102,00 m2 cca 2260 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2025 - 245.000 KM
01.03.2026 - 230.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.500 KM na 230.100 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Ciglane, 230.100 KM, 37,00 m2 cca 6220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 245.500 KM
05.04.2026 - 230.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon.Sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, ulaznog hodnika, ostave, kupatila i balkona sa prelijepim pogledom. ; Ciglane .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo pala cijena što jeftinije (40)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica što jeftinije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)