• GoHome Professional
nekretnine sarajevo parket parking do 60 m2 do 170 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo parket parking do 60 m2 do 170 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo parket parking do 60 m2 do 170000 KM

  • Za upit "nekretnine sarajevo parket parking do 60 m2 do 170000 km" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 2.438 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 160000 KM (malo jeftiniji)
    • 170000 KM (malo skuplji)
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 160.000 KM, 38,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednostrano orjentisan, jednoiposoban stan površine 38 m² sa namještajem. Isti je pozicioniran na I spratu u zgradi sa liftom, gradnja 2010. godine, u ulici Ive Andrića, Lukavica , Istočno Sarajevo. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 159.900 KM, 59,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Na Alipašinom polju, na prvom spratu odlično održavanog nebodera, smjestio se dobar i “zdrav“ dvosoban stan, idealan kandidat za uređenje po vlastitoj mjeri i želji. Nalazi se u vrlo čistom i mirnom krajoliku Trga solidarnosti – na lokaciji koja obiluje vrtićima, školama, prodavnicama,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 159.000 KM, 54,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nekorišten nov stan u novogradnji, ulica Dečanska, Istočno Sarajevo. Nekretnina površine 54m2 koja se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, balkona, hodnika,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo parket parking do 60 m2 do 170000 km'
175.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 145.000 KM, 61,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno adaptiran dvosoban stan površine 61m2 na drugom spratu stambene zgrade locirane u mirnom i sunčanom dijelu naselja Koševsko brdo.Zgrada je izgrađena 1979.godine i odlikuje je visok kvalitet gradnje.Nekretnina je potpuno adaptirana i tom prilikom su zamijenjene vodovodne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 140.238 KM, 33,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju apartmana u srcu olimpijske ljepotice Bjelašnica. Lokacija je Babin do - neposredno iznad kružnog toka i Hotela "Han". U blizini su i veliki broj ugostiteljskih objekata, javni i parking uz naplatu, te direktan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 175.000 KM, 31,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u stambeno poslovnom kompleksu "Nova Otoka", ulica Generala Mehmeda Alagića, općina Novi Grad. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 132.000 KM, 44,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine prodaje dvosoban i opremljen stan u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska! Ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom te prostrani balkon! Južna sunčana orijentacija, sprat 6 i zgrada sa liftom, parking ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 65,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Mijenjam dvoiposoban, na Alipašinom polju, kompletno renoviran stan. Blindo vrata, kupatilo renovirano sa svim izmijenjenim instalacijama, kuhinja rađena po mjeri. Promijenjena vanjska stolarija- stavljena pvc, unutrašnja stolarija isto zamijenjena. Parket u dvije veće sobe, u ostatku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se adaptiran dvosoban stan sa dva balkona, površine 57 m2, na osmom spratu stambene zgrade u naselju Hrasno (uz sami Bosmal centar) Nekretnina je potpuno adaptirana 2009. godine, tom prilikom su promjenjene elektro i vodo instalacije, postavljene nove pločice u kuhinji i prebrušen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 127.413 KM, 55,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 127.000 KM, 57,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 65,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja trosoban stan površine 65m2 pozicioniran na 5.spratu zgrade novije izgradnje sa liftom, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Ive Andrića. Trosoban prostran odličnog rasporeda stan ukupne površine 65m2 pozicioniran je na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 108.900 KM, 33,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tek adaptiran stan sa visokim plafonima i sa izborom najkvalitetnijih materijala. Podno grijanje, klima, vanjske zaluzine sa upravljanjem na struju, ugradjeni plakari, sve masine marke Bosch, hrastov parket, frizider i masina za sudje kao i rerna u inox finisu, protuprovalna vrata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 42,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine prodaje dvosoban stan u Istočnon Sarajevu, ulica Nikole Tesle! Površinu 42.2 m² čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom te izlaz na balkon! Sunčana orijentacija, sprat 5, parking ispred zgrade, tržnica,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 96.681 KM, 36,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S5, dvosoban, 2. sprat, projektovane površine 36,04m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe i lođe. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 90.978 KM, 34,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 1.D, projektovane površine 34,22 m2, etaža suteren -1, studio-garsonjera. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 57,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan, komforan stan, kuhinja, velika trpezarija, velika dnevna soba i manja spavaca, hodnik i kupatilo, ukupne povrsine 52m2 + zastakljena velika lodja od 5m2 + pripadajuci podrum. Renovirano kupatilo, stolarija, parket. Nalazi se na XVII spratu u fazi B, Alipasino polje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.999 KM, 24,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u naselju Grbavica, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Poslovni prostor smješten na prizemlju zgrade površine 24m2 se sastoji od jedne prostorije i većeg mokrog čvora. Grijanje u prostoru....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 47,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan renoviran stan sa dvije spavaće sobe u naselju Koševsko Brdo, ulica Muhameda Hadžijahića, općina Centar. Nekretnina površine 47m2 se nalazi na 2.spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 37.271 KM, 46,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 30.000 KM, 41,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Bjelašnica stan-apartman prodaja. Apartman površine 40,48 m2 sa dvije spavaće sobe, dječija soba sa krevetom na sprat, spavača soba sa bračnim krevetom, kupatilo sa wc-om, dnevni boravak sa izlazom na balkono, stan je pun svjetla sa velikim portalima. Stan je nov, veoma malo korišten....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 20.000 KM, 56,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u stambenoj zgradi 56 m2 u mirnoj ulici u blizini OHR ili mjenjam za kucu sa vrtom ili stan u Capljini i okolici. Zgrada je napravljena 1960 i obnovljena 2001 g. Postavljene su nove instalacije i uveden plin. Nalazi se na visokom prizemlju i pogodan je za starije osobe.....