• GoHome Professional
nekretnine sarajevo roh-bau što skuplje pala cijen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo roh-bau što skuplje pala cijen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo roh-bau što skuplje pala cijena

  • Za upit "nekretnine sarajevo roh-bau što skuplje pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 795.600 KM na 734.400 KM dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 734.400 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.10.2025 - 795.600 KM
08.04.2026 - 734.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica, u ulici Ante Fijamenga. ; Grbavica .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 780.000 KM na 720.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 720.000 KM, 150,00 m2 cca 4800 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.10.2025 - 780.000 KM
04.04.2026 - 720.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 746.500 KM na 667.300 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 667.300 KM, 113,00 m2 cca 5910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 746.500 KM
13.05.2026 - 667.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo četverosoban stan površine 113,45m2, koji se nalazi na šestom spratu novoizgrađenog i vrlo reprezentativnog stambeno-poslovnog objekta Veneto. Stan ima potpunu istočnu orjentaciju, velike prozorske otvore i izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od komfornog....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 750.600 KM na 665.600 KM dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 665.600 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.04.2026 - 750.600 KM
18.05.2026 - 665.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Otoka u ulici Generala Mehmeda Alagića. .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 663.000 KM na 601.800 KM dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 601.800 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 816.000 KM
01.02.2026 - 703.800 KM
10.04.2026 - 601.800 KM
19.04.2026 - 663.000 KM
11.05.2026 - 601.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na tri etaže u Sarajevu, općina Vogošća u ulici Vogošćanskih odreda. ; Vogošća .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 650.000 KM na 590.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 590.000 KM, 200,00 m2 cca 2950 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 800.000 KM
28.01.2026 - 690.000 KM
15.03.2026 - 590.000 KM
18.04.2026 - 650.000 KM
06.05.2026 - 590.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 496.000 KM na 460.200 KM dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Logavina, 460.200 KM, 81,00 m2 cca 5680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 496.000 KM
20.02.2026 - 460.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Area Nekretnine prodaju četverosoban stan površine 81m2, u ulici Logavina, općina Stari Grad. ; Logavina .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 474.300 KM na 451.900 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 451.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 474.300 KM
11.03.2026 - 451.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševsko brdo, u ulici Nusreta Šišića Dede. ; Koševsko Brdo .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 465.000 KM na 443.000 KM dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 443.000 KM, 83,00 m2 cca 5340 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 465.000 KM
06.03.2026 - 443.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 438.700 KM na 418.300 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Višnjik, 418.300 KM, 78,00 m2 cca 5360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 438.700 KM
11.03.2026 - 418.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

U mirnom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u ulici Derebent, ponosno stoji zgradica useljena 1990. godine. U odličnom stanju, u potpunoj intimi, riječ je o maloj zgradi od tri sprata. A na ugodnom i niskom trećem spratu, takozvanoj mansardi, prodajemo fantastičan i detaljno renoviran....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo što skuplje pala cijena (40)
  • nekretnine sarajevo roh-bau što skuplje (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)