• GoHome Professional
nekretnine sarajevo roh-bau što veće 130 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo roh-bau što veće 130 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo roh-bau što veće 130 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo roh-bau što veće 130 m2" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 3.129 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 KM
    • do 310000 KM (prosječna cijena)
    • do 370000 KM
    • do 3100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo vikendicu (S+Pr+Pt), korisne stambene površine cca. 130m2. Vikendica je izgrađena tokom 2006 godine, na najvisočijem dijelu parcele, koja je inače u blagom nagibu, a što omogućava prelijep pogled na naselje i zelene površine. Parcela na kojoj je vikendica izgrađena ima 658m2,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 372.400 KM, 119,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 119 m2 i nalazi se na parceli površine 645 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji iz predsoblja, hodnika u kom se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevnog boravaka, spavaće sobe i kupatila. Sprat je kompletno u roh bau fazi i potrebno....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)