• GoHome Professional
nekretnine sarajevo roh-bau 190 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo roh-bau 190 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo roh-bau 190 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo roh-bau 190 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 170.000 KM, 190,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa dozvolom i svim priključcima 9x11m P+S na parceli od 287 m2. Prilaz sa ulice. +38761257274 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz kuci je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 950.600 KM, 190,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je stambene površine cca 190 m2 i nalazi se na parceli površine 137 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dva manja stana. Sprat se sastoji od velikog trosobnog stana sa velikim balkonom. Vanjska i unutrašnja stolarija su drvene. Pod je parket,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 189,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu trospratnu kuću na Kovačićima Opis nekretnine: Prodaje se porodična kuća sa dvorištem ukupne površine 423m2 u mirnom i sunčanom naselju Kovačići općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od suterena,prizemlja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.920.000 KM, 192,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Sarajevu, opština Centar, Vranjače. Troetažna kuća ukupne površine 192 m2. Na prvoj etaži (prizemlju) se nalazi garaža. na drugoj etaži se nalazi ulazni hodnik, tri spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. Na trećoj etaži se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 192,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca useljiva. Sastoji se od prizemlja 64m2; sprata 64m2 (+terasa 20m2) i potkrovlja 64m2 (+terasa 20m2). Kompletan krov je promijenjen prije 2god. Posjedujem sve papire za kucu. Zemljiste je ogradjeno. Postoji mogucnost izgradnje jos jednog objekta na zemljistu (ucrtano u katastru)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 1.850.000 KM, 185,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Samostojeća kuca 1/1 5 Min do carsije.trolejbusa.dva stana zasebna.podrum Basta ostave.parking ispred kuce. Obdaniste 50m grijanje plin čvrsta goriva..moze novije auto u racun.manja nekretnina na moru M. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 165.000 KM, 184,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

visoko prizemlje,podrum dva sprata odvojena,basta iza kuce,veranda balkon podrum ostava,parking ispred kuce,grijanje plin.cvrsta goriva struja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 184,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa dva stana odvojena. Grijanje plin cvrsta goriva. Struja. 5 min hoda do trolejbusa. U racun moze novije auto. 061132664 viber Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo 190 m2 (159)
  • nekretnine sarajevo roh-bau (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)