• GoHome Professional
nekretnine sarajevo roh-bau barem 160 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo roh-bau barem 160 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo roh-bau barem 160 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo roh-bau barem 160 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 1.780 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 76000 KM
    • do 95000 KM (prosječna cijena)
    • do 110000 KM
    • do 952 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parket
    • 1.sprat
    • balkon
    • pogodan
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 379.975 KM, 160,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.indomio.ba

Na putu prema Vogošći, odmah preko puta novoizgrađenog Lidla, na ugodnoj uzbrdici, prodajemo kuću izgrađenu 2012. godine.Kuća se nalazi na ograđenoj parceli od 612 kvadrata.Stambenu površinu od 160 kvadrata čine komforan i uređen četverosoban stan na prvom spratu i u potkrovlju, mali....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 388.600 KM, 160,00 m2 cca 2430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo roh-bau barem 160 m2'
295.000 KM
255.000 KM
319.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 441.990 KM, 159,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje unikatan penthouse u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan gradski sadržaj za lagodan život. U blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 155,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prestizan Penthouse u NOVOGRADNJI! Prodaju se penthouse, površine od 155 m2, u novoizgrađenoj stambenoj zgradi Veneto Otoka. Stan se sastoje od dnevnog boravka, spavaćih soba, kuhinje, kupatila, toaleta, predsoblja,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 196.000 KM, 240,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine cca 240 m2 (osnova cca 77 m2) i nalazi se na parceli površine 1980 m2. Kuća se sastoji od tri etaže i to od prizemlja, I sprata i potkrovne etaže. Prizemlje se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i kupatila. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 2.500.000 KM, 250,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo samostojeću kuću na Kobiljov glavi u općini Vogošća, u Sarajevu. Riječ je o kući tlocrtne površine 98 kvadrata na tri nivoa: prizemlje koje odmah možete pretvoriti u poslovni prostor, prvi sprat gdje je stanje dovedeno pred finiš, te potkrovlje koje je u roh bau stanju i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 144,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje novoizgrađenu kuću sa dvorištem u naselju Miševići, Općina Hadžići - kanton sarajevski. Na parceli koja ima površinu od 1132 m2 , izgrađena je kuća gabaritnih dimenzija 6.0x7.0 a koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 309.900 KM, 330,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stambeno-poslovni objekat u Istočnom Sarajevu u neposrednoj blizini Tereks pumpe, Općina Istočna Ilidža. Nekretnina u osnovi 10x9 m, a smještena je na parceli 550 m². Cca 330 m² raspoređeno je na tri etaže. U....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 369.900 KM, 333,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepu kuću sa dvorištem u Briješću kod Osnovne škole Behaudin Selmanović, opština Novi Grad - Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemnog dijela kojeg čine sljedeće prostorije: prostrana dnevna soba, spavaća soba, radna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 549.000 KM, 393,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje odličan stambeno poslovni objekat novije gradnje u Briješću, ul. prof.dr.Ramiza Velića , općina Novi Grad. Predmetna nekretnina je izgrađena 2017. godine na parceli površine 655 m2 koja je pozicionirana pored uličnog, kompletno asfaltiranog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.900 KM, 400,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje Vilu u Roh-Bau fazi sa građevinskom dozvolom na Poljinama, opština Centar - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom, udaljeno svega 4,3 kilometara ili 10 min. vožnje od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 400,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba iz svoje ponude izdvaja super kuću sa bazenom i zemljištem, nalazi se u naselju Butmir, ulica Butmirska cesta. Odličan prilaz i pozicija, 1640 m2 zemljišta. Stambeni objekat sa dvije spojene stambene jedinice koje se vrlo jednostavno mogu pretvoriti....