• GoHome Professional
nekretnine sarajevo roh-bau do 160 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo roh-bau do 160 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo roh-bau do 160 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo roh-bau do 160 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 1.626 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 379.975 KM, 160,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.indomio.ba

Na putu prema Vogošći, odmah preko puta novoizgrađenog Lidla, na ugodnoj uzbrdici, prodajemo kuću izgrađenu 2012. godine.Kuća se nalazi na ograđenoj parceli od 612 kvadrata.Stambenu površinu od 160 kvadrata čine komforan i uređen četverosoban stan na prvom spratu i u potkrovlju, mali....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 388.600 KM, 160,00 m2 cca 2430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo roh-bau do 160 m2'
Na upit
295.000 KM
Na upit
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 441.990 KM, 159,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje unikatan penthouse u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan gradski sadržaj za lagodan život. U blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 155,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prestizan Penthouse u NOVOGRADNJI! Prodaju se penthouse, površine od 155 m2, u novoizgrađenoj stambenoj zgradi Veneto Otoka. Stan se sastoje od dnevnog boravka, spavaćih soba, kuhinje, kupatila, toaleta, predsoblja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 144,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje novoizgrađenu kuću sa dvorištem u naselju Miševići, Općina Hadžići - kanton sarajevski. Na parceli koja ima površinu od 1132 m2 , izgrađena je kuća gabaritnih dimenzija 6.0x7.0 a koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 372.400 KM, 119,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 119 m2 i nalazi se na parceli površine 645 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji iz predsoblja, hodnika u kom se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevnog boravaka, spavaće sobe i kupatila. Sprat je kompletno u roh bau fazi i potrebno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 255.600 KM, 110,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2026.,

www.realitica.com

2026. Kuća izvedba (ROH BAU) / Sarajevo / Vogošća / Blagovac 2?????? ; Blagovac .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličnu vikend kućicu u Faletićima. Divnog pogleda, smještena u oazi mira i tišine, ova kuća može odgovoriti i zahtjevima onih koji vole van grada provoditi i duži vremenski period. "Van grada" u ovom slučaju znači 5 kilometara od Baščaršije Čist zrak, baštica, cvijeće,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 87,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju poslovni prostor u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Pofalići u ulici Kolodvorska. Poslovni prostor je površine 87,5 m2 i nalazi se na I spratu stambeno poslovne zgrade sa liftom. Poslovni prostor je u Roh Bau fazi. Nalazi se na veoma atraktivnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se: Trosoban dvostranoorijentisan stan 78m2 u visokom prizemlju novoizgradjene stambene zgrade koja se nalazi smjestena u Zagrebackoj ulici, na Grbavici. Ovaj stan se nalazi u Roh bau fazi, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost uredjenja po vlastitim zeljama. Frekventna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se atraktivan stan od 80m2 u zgradi BH Bauu u Stupskoj ulici.Stan se nalazi na sedmom spratu novoizgradjene zgrade sa liftom.Sastoji od predsoblja,dnevnog boravka,kuhinje sa trpezarijom,dvije spavace sobe,kupatila i balkona od cca8m2.Stan je kupljen u roh bau fazi i pri gradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)