• GoHome Professional
nekretnine sarajevo roh-bau lođa 60 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo roh-bau lođa 60 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo roh-bau lođa 60 m2 što veće

  • Za upit "nekretnine sarajevo roh-bau lođa 60 m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 650.000 KM, 65,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

U Grbavičkoj ulici, dakle na jednoj od najboljih gradskih lokacija, smjestio se super trosoban stan od 65 kvadrata. Posjeduje veliki dnevni boravak s trpezarijom, dvije spavaće sobe, vrhunski opremljenu kuhinju, kupatilo i balkon-lođu. Nalazi se u odlično održavanoj zgradi, u jako....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, 355.000 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 354.342 KM, 64,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 193.350 KM, 64,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokaciji Hotonj – u ul. Barice, općina Vogošća izdvaja trosoban stan površine 64.45m2 u objektu Hotonj Residence. Stan se nalazi na 3.spratu i ima odličan raspored prostorija koji čine ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 64,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokaciji Hotonj – u ul. Barice, općina Vogošća izdvaja trosoban stan površine 64.17m2 u objektu Hotonj Residence. Stan se nalazi na 4.spratu i ima odličan raspored prostorija koji čine ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 64,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokaciji Hotonj – u ul. Barice, općina Vogošća izdvaja trosoban stan površine 64.45m2 u objektu Hotonj Residence. Stan se nalazi na 1.spratu i ima odličan raspored prostorija koji čine ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine ekskluzivno predstavlja prodaju stanova u izgradnji na najboljoj lokaciji u Centru Istočnog Sarajeva! Lokacija Istočno Sarajevo, ulica Stefana Nemanje objekat Lamela Centar. Projekat Su(garaže) plus Prizemlje poslovni plus 6 spratova, sa podzemnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 188.500 KM, 58,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude za prodaju izdvaja komforan dvosoban stan na Stupu u kompleksu Tibra 1, ulica Dr.Silve Rizvanbegović. Nekretnina se nalazi na 10. spratu objekta sa dva lifta i površina od 58m2 se sastoji od: - Ulazni Hodnik - Dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 183.000 KM, 58,00 m2 cca 3160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 199.900 KM, 58,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Da se razumijemo na samom početku ove priče, stan prodajemo baš ovakav kao na slikama. Nedavno renoviran i po mjeri namješten, s kuhinjom i aparatima (Gorenje Simplicity linija). U stanu ostaju i ugradbeni ormari, krevet rađen po mjeri od punog drveta i višnja na tufahiji - novi madrac....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo lođa 60 m2 što veće (24)
  • nekretnine sarajevo roh-bau lođa što veće (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)