• GoHome Professional
nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana do 440000 km 1. - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana do 440000 km 1. - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana do 440000 km 1.sprat što veće

  • Za upit "nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana do 440000 km 1.sprat što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 410000 KM (malo jeftiniji)
    • 460000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 399.000 KM, 470,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje stambeno poslovni objekat u Dobroševićima pored autoputa, općina Novi Grad. Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj parceli površine 1362 m2. Sastoji se od tri etaže, prizemlje + dva sprata. Na prizemlju se nalazi poslovni prostor sa kancelarijom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.000 KM, 460,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vogosca, Gornja Josanica I broj 6, kuca od 340m2 + 120m2 neuradjeno, plac 820m2. Prizemlje – uredjen poslovni prostor 100m2 + kotlovnica, I sprat- cetvorosoban stan 120m2, II sprat- cetvorosoban stan 120m2, potkrovlje- 120m2 neuradjeno. Mogucnost prosirenja na jos jedan plac....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 479.970 KM, 400,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se novo izgrađena poslovno stambeni objekat u Sarajevu općina Novi Grad naselje Zabrđe. Kuća se se nalazi uz glavnu cestu sa veoma odličnoj poziciji, a sastoji se od prizemlja gdje se nalazi poslovni prostor sa dva sanitarna čvora i velikim portalom. Poslovni prostor je kompletno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 480.000 KM, 400,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.900 KM, 400,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje Vilu u Roh-Bau fazi sa građevinskom dozvolom na Poljinama, opština Centar - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom, udaljeno svega 4,3 kilometara ili 10 min. vožnje od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 370.000 KM, 360,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se sastoji od 4 sprata: Podrum, prvi sprat (poslovno-stambeni prostor), drugi I treći sprat (stambeni prostor). Svaki sprat ima zaseban ulaz I zasebne priključke (struja, voda, grijanje). Instalacija grijanja je centralna na struju ili plin. Svaki sprat ima podno grijanje. Ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 350,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vrlo funkcionalan stambeno poslovni objekat u centru Ilijaša. Predmetni objekat je izgrađen 2016. godine. Sastoji se od tri etaže: prizemlje, prvi sprat i visoko potkrovlje, ukupne korisne površine 350 m2. Na prizemlju se nalazi poslovni prostor (dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 369.900 KM, 333,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepu kuću sa dvorištem u Briješću kod Osnovne škole Behaudin Selmanović, opština Novi Grad - Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemnog dijela kojeg čine sljedeće prostorije: prostrana dnevna soba, spavaća soba, radna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 309.900 KM, 330,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stambeno-poslovni objekat u Istočnom Sarajevu u neposrednoj blizini Tereks pumpe, Općina Istočna Ilidža. Nekretnina u osnovi 10x9 m, a smještena je na parceli 550 m². Cca 330 m² raspoređeno je na tri etaže. U....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 420.000 KM, 300,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju StupKuća se nalazi u urbanom djelu naselja u ulici Briješčanska. Kuća je izgrađena 1984 godine na placu od 459 m2. Objekat je u dobrom i funkcionalnom stanju trenutno se iznajmljuje. u prizemlju je prostor predviđen kao poslovni prostor i kotlovnica....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo do 440000 km 1.sprat što veće (178)
  • nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana 1.sprat što veće (1)
  • nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana do 440000 km što veće (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)