• GoHome Professional
nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana do 470000 km 1. - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana do 470000 km 1. - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana do 470000 km 1.sprat 90 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana do 470000 km 1.sprat 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 440000 KM (malo jeftiniji)
    • 490000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 91,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan površine 91m2 pozicioniran na 1.spratu zgrade u novogradnji 2010g, naselje Buća Potok, ulica Adema Buće. Po strukturi četverosoban trostrane orjentacije sa 2. balkona i 3 spavaće sobe, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 425.000 KM, 91,00 m2 cca 4670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental vam nudi tek renoviran i poslije toga nikad useljen stan u samom srcu sarajevskog centra. Na prvom spratu zgrade iz austrougarskog perioda, u ulici Danijela Ozme, prodajemo dvostrano orijentiran stan koji je uknjižen na 91 kvadrat, ali rušenjem debelih unutrašnjih zidova dobilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 93,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Stan koji se nalazi na 1.spratu zgrade sa liftom u svojoj povšini od 93.34m2 se sastoji od ulaznog hodnika, hodnika, dnevnog boravka, dva....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.000 KM, 93,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo troiposoban stan ukupne površine 93m koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade u naselju Kovačići u neposrednoj blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila,predsoblja, ostave i balkona od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 93,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 93m2 pozicioniran na 1. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine predulaz, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 339.000 KM, 94,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje troiposoban salonski stan od 94 m2 u neposrednoj blizini Muzičke škole i katoličke Bogoslovije. Riječ je o ulici Josipa Štadlera, tihom sokaku na samo par minuta hoda od Katedrale, Baščaršije i svega onoga što pruža glavni grad Bosne i Hercegovine.Stan se nalazi na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 175.000 KM, 85,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u Centru grada, 80m2, renoviran, 3 sobe, kuhinja, kupatilo, balkon, I sprat Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 308.000 KM, 95,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju trosoban stan u Centru, ul.Hamze Hume. Površinu 95 m2 čine dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinja s trpezarijom i ostavom, ulazni hodnik i kupatilo. Stan je smješten na prvom spratu zgrade sa liftom tik preko puta Alipašine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 67.000 KM, 84,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu. Stan se nalazi na prvom spratu u trospratnoj kući. Stan je renoviran i trenutno nije naseljen. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 370.000 KM, 96,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala četverosoban stan na prvom spratu zgrade bez lifta, naselje Breka, ulica Ismeta Mujezinovića, općina Centar. Nekretninu površine 96m2 + cca. 10m2 (tri balkona) čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo do 470000 km 1.sprat 90 m2 (16)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)