• GoHome Professional
nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana do 510000 km 1. - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana do 510000 km 1. - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana do 510000 km 1.sprat što manje

  • Za upit "nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana do 510000 km 1.sprat što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 480000 KM (malo jeftiniji)
    • 530000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 114.500 KM, 27,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje jednosiposoban stan na Vracama iznad Policijske akademije u Dobojskoj ulici, općina Novo Sarajevo. Stan je pozicioniran na prvom spratu manje stambene jedinice (ukupno četiri stana). Sastoji se od ulazog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, manje spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 28,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje garsonjeru za prodaju u Švrakinu, ulica Prvomajska. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i kupatila. Ukupna površina iznosi 28 m². Nekretnina je u potpunosti renovirana i useljiva, smještena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 29,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban stan na prvom spratu, ulica Kasindolskog bataljona. Površinu 29m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja s trpezarijom i jedna soba. Orijentacija je Istok. Stan je djelimično adaptiran, vanjska stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.000 KM, 30,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban renoviran stan na 1. spratu u Ilijašu, ulica Ivana Franje Jukića. Stan površine 30m2 se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, kupatila i dnevne sobe. Dvostrane je orijentacije. Dva tipa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 140.238 KM, 33,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju apartmana u srcu olimpijske ljepotice Bjelašnica. Lokacija je Babin do - neposredno iznad kružnog toka i Hotela "Han". U blizini su i veliki broj ugostiteljskih objekata, javni i parking uz naplatu, te direktan....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 33,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban, potpuno renoviran, stan u Svrakinom Selu 33 m2. Stan je na prvom spratu, 50 m od trolejbuske stanice i 200 m od trznih centara Merkator i Merkur. Grijanje je na plin. Prostorije: soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik. Stan je 100% renoviran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 36,00 m2 cca 4030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u jednoj od najboljih novogradnji na Dobrinji, zgrada Bella Casa. Stan površine 35.50m2 čine ulazni hodnik, balkon, kuhinja i dnevni boravak. Nekretnina se nalazi na prvom spratu, dvostrano orijentisana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 37,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 110.000 KM, 38,00 m2 cca 2900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban odličnog rasporeda površine 38 m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Jukićeva, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, veliki....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 136.500 KM, 39,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 39m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Višnjik, naselje Višnjik, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, druga soba (spavaća, trpezarija)....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo do 510000 km 1.sprat što manje (189)
  • nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana 1.sprat što manje (1)
  • nekretnine sarajevo zadnjih 7 dana do 510000 km što manje (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)