• GoHome Professional
nekretnine tuzla do 100 m2 do 160000 km do 1700 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla do 100 m2 do 160000 km do 1700 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla do 100 m2 do 160000 km do 1700 km/m2 Najnovije

  • Za upit "nekretnine tuzla do 100 m2 do 160000 km do 1700 km/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TUZLA, Bulevar, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2020.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan sa kuhinjskom nisom.Protiv provalna vrata, zatvoreni bakon,lift.Stan se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji u krugu 500 metara ima sve sto je covijeku potrebno za zivot.Mozete se javiti putem Viber ili WhatsApp Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderan Trosoban Stan sa velikom dnevnom sobom i dva prostrana kupatila. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Pazaru (Slatina) u centru Tuzle, kod medicinske škole, ili mijenjam za stan iste ili slične kvadrature u istočnom dijelu grada. Stan je dvosoban, svaka soba ima balkon, 54m2, i nedavno je renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 65.000 KM, 38,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se se stan u kući površine 39m2 u naselju Solana, Tuzla. Stan je u barakama i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i hodnika. Iznad kuće se nalazi vrt na korištenje 300m2 sa par stabala voćki (šljiva, orah, kajsija). Ispred kuće je šupa koja se koristi za ogrjev....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 94.400 KM, 59,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

TUZLA - B.Malta 1600 KM/kvm Prodajem zbog odlaska u inostranstvo na odlicnoj lokaciji izuzetno jeftin dvosoban stan sa c.g. (na B.Malti u zgradi Pecara II). Stan je na IX spratu (nije zadnji). Stan ima balkon. Svaki ulaz ima 2 lifta .Sobe su velike i pune svjetla.Strukturu stana čine:....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 103.025 KM, 65,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban generalno renoviran stan. OPIS LOKACIJE: Stan se nalazi u Tuzli, naselje Brčanska Malta, na 13. spratu zgrade koja ima 17 spratova i u kojoj su dva lifta uvijek u funkciji (jedan je teretni). U krugu od 500 metara se nalaze svi sadržaji potrebni za normalan porodični....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 95.000 KM, 60,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan kvadrature 60m2. Dnevna soba, spavaća soba, trpezarija, kuhinja, predulaz. U cijenu stana ulazi posjed na podrumskim prostorom, kao i četvrtina zemljišta u sklopu objekta. Mogućnost nadogradnje. Stan je priključen na gradsko grijanje. Lokacija centar Tuzle, u krugu od 300,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 106.000 KM, 67,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je adaptiran i u odlicnom je stanju. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 102.300 KM, 66,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla Irac sprat 2 - 4 stan od 66 m2 zgrada Lucijana prva ili druga od Rudnicke direkcije Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 85.000 KM, 55,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine tuzla do 100 m2 do 160000 km do 1700 km/m2 (37)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)