• GoHome Professional
nekretnine tuzla do 100 m2 do 3300 km/m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla do 100 m2 do 3300 km/m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla do 100 m2 do 3300 km/m2 što manje adaptiran Najnovije

  • Za upit "nekretnine tuzla do 100 m2 do 3300 km/m2 što manje adaptiran najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3400 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TUZLA, 64.000 KM, 33,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem malu kucu/stan povrsine 33 m, sa okućnicom, u ulici Husinskih rudara 60, Tuzla. Prostor je renoviran u ljeto 2009, sa ugrađenim centralnim grijanjem (električna energija) i klima uređajem, novim kuhinjskim elementima, potpuno novo kupatilo. Sve 1/1. Cijena 35.000 Eura Kontakt....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 65.000 KM, 38,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se se stan u kući površine 39m2 u naselju Solana, Tuzla. Stan je u barakama i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i hodnika. Iznad kuće se nalazi vrt na korištenje 300m2 sa par stabala voćki (šljiva, orah, kajsija). Ispred kuće je šupa koja se koristi za ogrjev....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Pazaru (Slatina) u centru Tuzle, kod medicinske škole, ili mijenjam za stan iste ili slične kvadrature u istočnom dijelu grada. Stan je dvosoban, svaka soba ima balkon, 54m2, i nedavno je renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 59,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan je namjesten. Kuhinja i Kupatilo komplet renovirani. Ugradjeni novi PVC prozori sa roletnama. Centralno grijanje, novi radijatori. Ulaz u zgradu prilagodjen za djecja i invalidska kolica. Zgrada posjeduje dva lifta. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 110.000 KM, 59,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se exclusivno namješten stan u zgradi Cipelići (zatvoreni balkon iznad Tehnograda, pogled na MUP) 59m2, adresa "Turalibegova 42" Tuzla, nedavno renoviran, u super stanju, nepotrebna bilo kakva dalja ulaganja. Vlasništvo 1/1 uknjižen. Posjeduje blindirana vrata, centralno gradsko....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 85.000 KM, 60,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Superblok preko puta medrese Nekretnina posjeduje Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 175.000 KM, 63,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poli adaptiran Stan prekoputa zeljeznicke stanice vlasnistvo uredno. Prozori kompletno mijenjani 2 godine. Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Struja Lift Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 103.025 KM, 65,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban generalno renoviran stan. OPIS LOKACIJE: Stan se nalazi u Tuzli, naselje Brčanska Malta, na 13. spratu zgrade koja ima 17 spratova i u kojoj su dva lifta uvijek u funkciji (jedan je teretni). U krugu od 500 metara se nalaze svi sadržaji potrebni za normalan porodični....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 106.000 KM, 67,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je adaptiran i u odlicnom je stanju. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 80,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje su kuća u Miladijama, u naravi jednokatnica, zadnja adaptacija 2010. godine (kompletan krov, stolarija, laminati). Ispred kuće je cvjetnjak s betoniranim parkirnim mjestom za automobil. U suterenu objekta su 2 sobe površine cca 22 m2 koje su do sada imale namjenu spremišta....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine tuzla do 100 m2 do 3300 km/m2 što manje adaptiran (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)