• GoHome Professional
nekretnine tuzla do 100 m2 renoviran parking što v - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla do 100 m2 renoviran parking što v - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla do 100 m2 renoviran parking što veće

  • Za upit "nekretnine tuzla do 100 m2 renoviran parking što veće" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.420 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 220000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TUZLA, 103.025 KM, 65,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban generalno renoviran stan. OPIS LOKACIJE: Stan se nalazi u Tuzli, naselje Brčanska Malta, na 13. spratu zgrade koja ima 17 spratova i u kojoj su dva lifta uvijek u funkciji (jedan je teretni). U krugu od 500 metara se nalaze svi sadržaji potrebni za normalan porodični....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 73.000 KM, 60,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se manja kuća ukupne površine 60m2 u naselju Mosnik, Tuzla. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Kuća je komplet renovirana i uređena. Postoji mogućnost kupovine i namještaja po dogovoru. Ispred kuće je parking prostor.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 110.000 KM, 59,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se exclusivno namješten stan u zgradi Cipelići (zatvoreni balkon iznad Tehnograda, pogled na MUP) 59m2, adresa "Turalibegova 42" Tuzla, nedavno renoviran, u super stanju, nepotrebna bilo kakva dalja ulaganja. Vlasništvo 1/1 uknjižen. Posjeduje blindirana vrata, centralno gradsko....

 
 
 
  Stan, TUZLA, 185.000 KM, 56,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2026.,

www.indomio.ba

Renoviran dvosoban stan, Solana, Tuzla Kompletno renoviran dvosoban stan površine 56 m² u naselju Solana pruža savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Stan se nalazi na visokom prizemlju, idealan za sve generacije. Renovacija je završena 2023. godine i uključuje zamjenu svih ključnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Pazaru (Slatina) u centru Tuzle, kod medicinske škole, ili mijenjam za stan iste ili slične kvadrature u istočnom dijelu grada. Stan je dvosoban, svaka soba ima balkon, 54m2, i nedavno je renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Stan, TUZLA, 235.000 KM, 51,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se lijep i funkcionalan, djelimično adaptiran dvosoban stan uknjižene površine 51,00 m². Nalazi se na 2. spratu (nije posljednji sprat) stambene zgrade u ulici Strajka Mitrovića, koja se proteže paralelno sa ulicom Armije RBiH (bivša Skojevska ulica) u Tuzli. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 132.000 KM, 49,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan površine 48.92m2 na četvrtom spratu u centru grada, Tuzla. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan je komplet renovirana i prodaje se sa svim namještajem. Ulaz u zgradu je kontrolisan putem interfona. Ispred....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)