• GoHome Professional
nekretnine tuzla do 2500 km/m2 do 150 m2 što skupl - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla do 2500 km/m2 do 150 m2 što skupl - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla do 2500 km/m2 do 150 m2 što skuplje kablovska

  • Za upit "nekretnine tuzla do 2500 km/m2 do 150 m2 što skuplje kablovska" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 1.689 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2300 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • namješten
    • 1.sprat
    • renoviran
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderan Trosoban Stan sa velikom dnevnom sobom i dva prostrana kupatila. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 59,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan je namjesten. Kuhinja i Kupatilo komplet renovirani. Ugradjeni novi PVC prozori sa roletnama. Centralno grijanje, novi radijatori. Ulaz u zgradu prilagodjen za djecja i invalidska kolica. Zgrada posjeduje dva lifta. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 159.500 KM, 66,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan površine 66m2 na prvom spratu u centru grada, Tuzla. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Stan je u izvornom stanju, postavljena su samo protuprovalna vrata i automatski osigurači. Prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 147.000 KM, 64,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 64m2 na osmom spratu u naselju Brčanska Malta, Tuzla. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Renovirano je kupatilo prije cca 10 godina, vodovodne cijevi u kuhinji i postavljena je PVC stolarija....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 120m2 izgrađena na parceli površine 409m2 u naselju Bećarevac, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i kotlovnica. Na spratu je dnevno boravak, kuhinja, dvije sobe, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 132.000 KM, 49,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan površine 48.92m2 na četvrtom spratu u centru grada, Tuzla. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan je komplet renovirana i prodaje se sa svim namještajem. Ulaz u zgradu je kontrolisan putem interfona. Ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 130.000 KM, 62,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan površine 62,2m2 na petom spratu u naselju Batva, Tuzla. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Zgrada ne posjeduje lift. Sa balkona se pruža prelijep pogled na stadion Tušanj. Orijentacija je dvostrana....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi nedaleko od glavne kapije kasarne.Prilaz je sa glavne ulice. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 110.000 KM, 59,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se exclusivno namješten stan u zgradi Cipelići (zatvoreni balkon iznad Tehnograda, pogled na MUP) 59m2, adresa "Turalibegova 42" Tuzla, nedavno renoviran, u super stanju, nepotrebna bilo kakva dalja ulaganja. Vlasništvo 1/1 uknjižen. Posjeduje blindirana vrata, centralno gradsko....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 103.025 KM, 65,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban generalno renoviran stan. OPIS LOKACIJE: Stan se nalazi u Tuzli, naselje Brčanska Malta, na 13. spratu zgrade koja ima 17 spratova i u kojoj su dva lifta uvijek u funkciji (jedan je teretni). U krugu od 500 metara se nalaze svi sadržaji potrebni za normalan porodični....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 102.300 KM, 66,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla Irac sprat 2 - 4 stan od 66 m2 zgrada Lucijana prva ili druga od Rudnicke direkcije Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Tušanj, 100.000 KM, 130,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 100.000 KM, 50,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno opremljen stan 50m2 projektovan za mladje bracne parove sa jednim djetetom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 97.000 KM, 54,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 96.000 KM, 53,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan sa terasom.Stanovi se nalaze u stambeno poslovnom kompleksu koji se gradi do robne kuće Tuzlanka. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 94.400 KM, 59,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

TUZLA - B.Malta 1600 KM/kvm Prodajem zbog odlaska u inostranstvo na odlicnoj lokaciji izuzetno jeftin dvosoban stan sa c.g. (na B.Malti u zgradi Pecara II). Stan je na IX spratu (nije zadnji). Stan ima balkon. Svaki ulaz ima 2 lifta .Sobe su velike i pune svjetla.Strukturu stana čine:....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Primarna orjentacija Jugoistok Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, kupatila, toaleta, predsoblja, ostave i dva balkona. U blizini zgrade se nalaze marketi Bingo i Belamionix, kompleks Mellain, parfimerija CM, Tuzlanska pivara, Panonska jezera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Pazaru (Slatina) u centru Tuzle, kod medicinske škole, ili mijenjam za stan iste ili slične kvadrature u istočnom dijelu grada. Stan je dvosoban, svaka soba ima balkon, 54m2, i nedavno je renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Irac, 89.600 KM, 64,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem lijep stan na Ircu u Rudarskoj ulici. Informacije na telefon +387603119788. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 88.500 KM, 66,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

novogradnja cijena kvadrata 1340 km, plaćeni svi prikjučci struja, voda ,grijanje kontakt telefon: 063580297 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 73.000 KM, 60,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se manja kuća ukupne površine 60m2 u naselju Mosnik, Tuzla. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Kuća je komplet renovirana i uređena. Postoji mogućnost kupovine i namještaja po dogovoru. Ispred kuće je parking prostor.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 71.250 KM, 57,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

The apartment is located in the center of the city of Tuzla, near the pub and the building of the Municipality of Tuzla. The flat is furnished, renovoviranje is desirable. It consists of a kitchen, living room and bedroom, bathroom, hall and balcony. Maximum utilization of living....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 65.000 KM, 38,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se se stan u kući površine 39m2 u naselju Solana, Tuzla. Stan je u barakama i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i hodnika. Iznad kuće se nalazi vrt na korištenje 300m2 sa par stabala voćki (šljiva, orah, kajsija). Ispred kuće je šupa koja se koristi za ogrjev....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 64.400 KM, 46,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

irac stan u novogradnji orijentacija zapad,useljivo do 04/2013 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 24)