• GoHome Professional
nekretnine tuzla do 270000 km što manje najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla do 270000 km što manje najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla do 270000 km što manje najnovije

  • Za upit "nekretnine tuzla do 270000 km što manje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 250000 KM (malo jeftiniji)
    • 280000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TUZLA, 30.000 KM, 12,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski poslovni montažni objekat 11,70m2 sa mogućnošću korištenja bašte 35m2 u Novom naselju, Tuzla.Poslovni objekat se nalazi na veoma prometnoj lokaciji te je samim tim pogodan za razne vrste djelatnosti (objekat brze prehrane, frizerski salon, kladionica, itd.).Poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 87.000 KM, 15,00 m2 cca 5800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.03.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se višenamjenski poslovni prostor površine 14,50 m2. Poslovni prostor se nalazi na prizemlju tržnog centra Sjenjak u naselju Brčanska Malta. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Uz manje korekcije, budući kupac unutrašnji prostor može organizovati po svojoj želji. Lokacija....

 
 
 
  Garaža, TUZLA, Bulevar, 18.000 KM, 25,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Površina: 25m2 - Uknjižena - Vlasništvo 1/1 - Specijalni sigurnosni sistem - Obnovljen pod i krov u 2010. god. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 80.000 KM, 27,00 m2 cca 2960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor površine 26,80m2 u prizemlju stambene zgrade u naselju Sjenjak, Tuzla. Prostor se sastoji od jedne prostorije, kuhinje, sanitarnog čvora i zatvorene bašte površine cca 20m2. Grijanje je centralno gradsko. Stolarija je PVC. Prodaje se sa svim namještajem.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 145.000 KM, 28,54 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2025.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se manji poslovni prostor ukupne površine 28,54 m² uknjižene u zemljišne knjige. Objekat se nalazi u ulici Hadžibakirbega Tuzlića, u strogoj gradskoj pješačkoj zoni “Korzo”. Sastoji se od jedne unutrašnje prostorije/kancelarije, ostave (kuhinje), predprostora i toaleta. Nekretnina....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 136.700 KM na 142.400 KM dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TUZLA, Sjenjak, 142.400 KM, 29,00 m2 cca 4910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 136.700 KM
08.04.2026 - 142.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

Predstavljamo Vam novi objekat „TOWER-TCT“ smješten u jednom od najpoželjnijih naselja – Sjenjak. Naš cilj je da Vam ponudimo dom u kojem ćete se osjećati sigurno i ugodno, uz garanciju da je svaka faza izgradnje provjerena stručnjacima s dugogodišnjim iskustvom. ; Sjenjak .

 
 
 
  Stan, TUZLA, Sjenjak, 56.000 KM, 30,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem garsonjeru Sjenjak-Interex,30,55 m2 na 6.spratu,useljiva odmah,cijena 56.000,00 KM,kontakt 061684222 .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Sjenjak, 38.650 KM, 30,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se poslovni prostori u Tržnom centru Sjenjak-Tuzla, u suterenu veličine 21,33 m2, 29,73 m2 i 154,15 m2. Poslovni prostori se mogu kupiti pojedinačno ili kao cjelina na osnovu dogovora i u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Tržni centar Sjenjak posjeduje parking prostor....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 64.000 KM, 33,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem malu kucu/stan povrsine 33 m, sa okućnicom, u ulici Husinskih rudara 60, Tuzla. Prostor je renoviran u ljeto 2009, sa ugrađenim centralnim grijanjem (električna energija) i klima uređajem, novim kuhinjskim elementima, potpuno novo kupatilo. Sve 1/1. Cijena 35.000 Eura Kontakt....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Bakšaiš, 89.250 KM, 35,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stolarija nova, parket u dobrom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Podrum .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine tuzla do 270000 km što manje (115)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)