• GoHome Professional
nekretnine tuzla za 100 m2 do 380000 km lift - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla za 100 m2 do 380000 km lift - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla za 100 m2 do 380000 km lift

  • Za upit "nekretnine tuzla za 100 m2 do 380000 km lift" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.254 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 360000 KM (malo jeftiniji)
    • 390000 KM (malo skuplji)
    • do 3600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kablovska
    • klima
    • 4.sprat
    • namješten
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 381.362 KM na 379.412 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, TUZLA, 379.412 KM, 95,00 m2 cca 3990 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 381.400 KM
22.02.2026 - 381.225 KM
25.02.2026 - 381.400 KM
26.02.2026 - 381.381 KM
27.02.2026 - 380.660 KM
28.02.2026 - 381.244 KM
01.03.2026 - 381.322 KM
04.03.2026 - 381.615 KM
05.03.2026 - 381.381 KM
06.03.2026 - 381.615 KM
07.03.2026 - 381.576 KM
08.03.2026 - 381.244 KM
10.03.2026 - 379.372 KM
12.03.2026 - 381.244 KM
14.03.2026 - 381.381 KM
20.03.2026 - 381.264 KM
21.03.2026 - 381.050 KM
22.03.2026 - 381.381 KM
24.03.2026 - 381.108 KM
25.03.2026 - 381.322 KM
28.03.2026 - 381.693 KM
29.03.2026 - 382.688 KM
30.03.2026 - 381.400 KM
01.04.2026 - 380.894 KM
02.04.2026 - 381.596 KM
03.04.2026 - 381.459 KM
05.04.2026 - 380.796 KM
07.04.2026 - 381.634 KM
09.04.2026 - 381.576 KM
10.04.2026 - 381.440 KM
11.04.2026 - 382.356 KM
12.04.2026 - 381.284 KM
14.04.2026 - 381.147 KM
15.04.2026 - 381.362 KM
17.04.2026 - 381.264 KM
19.04.2026 - 381.322 KM
22.04.2026 - 380.679 KM
23.04.2026 - 381.088 KM
24.04.2026 - 381.264 KM
25.04.2026 - 381.752 KM
26.04.2026 - 381.946 KM
27.04.2026 - 381.381 KM
28.04.2026 - 382.005 KM
29.04.2026 - 380.991 KM
30.04.2026 - 381.342 KM
01.05.2026 - 381.537 KM
02.05.2026 - 382.766 KM
03.05.2026 - 381.771 KM
05.05.2026 - 381.244 KM
06.05.2026 - 381.596 KM
07.05.2026 - 381.322 KM
09.05.2026 - 382.512 KM
10.05.2026 - 381.264 KM
12.05.2026 - 381.362 KM
13.05.2026 - 381.400 KM
15.05.2026 - 381.362 KM
16.05.2026 - 379.412 KM