• GoHome Professional
nekretnine tuzla za Zadnjih 7 dana okućnica - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla za Zadnjih 7 dana okućnica - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla za Zadnjih 7 dana okućnica

  • Za upit "nekretnine tuzla za zadnjih 7 dana okućnica" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TUZLA, 1.533.900 KM, 300,00 m2 cca 5110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa imanjem i okućnicom od 5.664 m2. Na imanju je izgrađena jedna stambena kuća od 194 m2, 3 vikendice, 3 šadrvana, 2 bunara, 3 vanjske česme, sušara, 2 štale, 3 kokošinjca, kapelica, veliki kameni roštilj, 2 garaže, parkinga. Svo objekti su novije gradnje. Kompletno....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 74.000 KM, 100,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom,garazom,velikim dvoristem i sa svim prikljucima.kuca ima uredne sve papire.nalazi se od bolnice kreka na udaljenosti oko 100m.ima izlaz na mag.put tuzla-doboj i stari put tuzla bukinje.kuca ima 100 m2 a okucnica 300 m2.sve ostale informacije na broj tel:061-427-932;061-959-777....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 535.600 KM, 220,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vila na prelijepoj lokaciji sa okućnicom 2000m2. Vila se sastoji od prizemlja: jedna spavaća soba, dnevni boravak, kupatilo, ostava, retro konoba za 12 osoba potpuno opremljena šankom, kuhinjom, zasebnim ulazom. Sprat vile ima zasedban ulaz u prostorije tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tuzli, u blizini kasarne i bolnice Gradina. Kuća na sprat, 10x9 m2, posjeduje 3 zasebna ulaza, 2 kupatila, trofaznu struju, gradsku vodu, kanalizaciju i sopstvenu izvorsku vodu. Garaža sa kotlovnicom 58 m2 iznad koje se nalazi terasa iste površine i pomoćni zgradu,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Bakšaiš, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvanw pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa ti poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedan kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Bakšaiš, 613.600 KM, 101,00 m2 cca 6080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća u centru grada, ulica Džafer Mahala u Tuzli, na parceli ukupne površine 330 m2 od čega je 101m2 površina kuće i 229 m2 okućnice. Kuća se sastoji od prizemlja i podruma. U prizemlju kuće smještena je dnevna soba sa povezanom i odvojenom kuhinjom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Batva, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 150.000 KM, 160,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Cijena po dogovoru. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 64.000 KM, 33,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem malu kucu/stan povrsine 33 m, sa okućnicom, u ulici Husinskih rudara 60, Tuzla. Prostor je renoviran u ljeto 2009, sa ugrađenim centralnim grijanjem (električna energija) i klima uređajem, novim kuhinjskim elementima, potpuno novo kupatilo. Sve 1/1. Cijena 35.000 Eura Kontakt....

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 400.000 KM, 6000,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na placu se nalazi kuča sa svim dozvolama i priključcima na glavnom magistralnm putu u miladijama ,,okučnica je površine 6000m2 idealno za hale i sve druge namjene tehnički pregled,marketa, građževinsko stovarište,itd cjena parcele je 400 000 KM I NIJE FIXNA.. ,takođže uz tu parcelu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine tuzla za okućnica (15)
  • nekretnine tuzla za zadnjih 7 dana (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)