• GoHome Professional
nekretnine tuzla za do 5100 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla za do 5100 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla za do 5100 km/m2

  • Za upit "nekretnine tuzla za do 5100 km/m2" pronađeno 128 nekretnina - prosječna cijena 2.052 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 4800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 5300 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TUZLA, 145.000 KM, 28,54 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2025.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se manji poslovni prostor ukupne površine 28,54 m² uknjižene u zemljišne knjige. Objekat se nalazi u ulici Hadžibakirbega Tuzlića, u strogoj gradskoj pješačkoj zoni “Korzo”. Sastoji se od jedne unutrašnje prostorije/kancelarije, ostave (kuhinje), predprostora i toaleta. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 1.533.900 KM, 300,00 m2 cca 5110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa imanjem i okućnicom od 5.664 m2. Na imanju je izgrađena jedna stambena kuća od 194 m2, 3 vikendice, 3 šadrvana, 2 bunara, 3 vanjske česme, sušara, 2 štale, 3 kokošinjca, kapelica, veliki kameni roštilj, 2 garaže, parkinga. Svo objekti su novije gradnje. Kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 300.000 KM, 60,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan kvadrature 60m2. Dnevna soba, spavaća soba, trpezarija, kuhinja, predulaz. U cijenu stana ulazi posjed na podrumskim prostorom, kao i četvrtina zemljišta u sklopu objekta. Mogućnost nadogradnje. Stan je priključen na gradsko grijanje. Lokacija centar Tuzle, u krugu od 300,00....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine tuzla za do 5100 km/m2'
706.000 KM
316.000 KM
381.400 KM
  Stan, TUZLA, 280.000 KM, 56,20 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se nov, moderan, potpuno namješten, dvosoban stan uknjižene površine 56,20 m². Nalazi se na 8. spratu (posljednji sprat) novoizgrađenog stambeno-poslovnog objekta sa liftom, SPO “Nova Pecara”, u ulici Armije RBiH u Tuzli. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 136.700 KM na 142.400 KM dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TUZLA, Sjenjak, 142.400 KM, 29,00 m2 cca 4910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 136.700 KM
08.04.2026 - 142.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

Predstavljamo Vam novi objekat „TOWER-TCT“ smješten u jednom od najpoželjnijih naselja – Sjenjak. Naš cilj je da Vam ponudimo dom u kojem ćete se osjećati sigurno i ugodno, uz garanciju da je svaka faza izgradnje provjerena stručnjacima s dugogodišnjim iskustvom. ; Sjenjak .

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 241.100 KM, 51,00 m2 cca 4730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Lijep dvosoban stan površine 51 m2, sa balkonom, 2. sprat, ul. Armije RBiH ; Skojevska, Tuzla .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 279.100 KM na 293.100 KM dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TUZLA, Sjenjak, 293.100 KM, 62,00 m2 cca 4730 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 279.100 KM
08.04.2026 - 293.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, TUZLA, 235.000 KM, 51,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se lijep i funkcionalan, djelimično adaptiran dvosoban stan uknjižene površine 51,00 m². Nalazi se na 2. spratu (nije posljednji sprat) stambene zgrade u ulici Strajka Mitrovića, koja se proteže paralelno sa ulicom Armije RBiH (bivša Skojevska ulica) u Tuzli. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 770.000 KM, 166,00 m2 cca 4640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Opis nekretnine: ; Centar .

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Sjenjak, 410.000 KM, 97,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Opis nekretnine: ; Sjenjak .

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 390.000 KM, 95,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan površine 95,17 m2 (stvarna površina cca 100 m2 zbog zatvorenog balkona), smješten na 6. spratu stambene zgrade sa ukupno 7 spratova. Zgrada posjeduje lift i uređen parking prostor ispred objekta. .

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Irac, 318.800 KM, 81,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

IRAC – Potpuno adaptiran, kvalitetan trosoban stan površine 81 m2 ; Irac, Tuzla .

 
 
 
  Stan, TUZLA, Irac, 310.000 KM, 81,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se potpuno adaptiran, kvalitetan i funkcionalan trosoban stan uknjižene površine 81,00 m². Nalazi se na 9. spratu (nije posljednji sprat) stambene zgrade sa 2 lifta, u Rudarskoj ulici, naselje Irac. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 395.900 KM na 369.300 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TUZLA, Sjenjak, 369.300 KM, 97,00 m2 cca 3810 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 395.900 KM
29.04.2026 - 369.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

SJENJAK-NOVIJA GRADNJA! Atraktivan, moderan novoadaptiran prostran trosoban stan, površine 96,99 m2 sa dvije lođe! ; Sjenjak, Tuzla .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 244.200 KM, 66,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se veci dcosoban stan u strogom centru grada, pored Mup-a. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 170.000 KM, 47,00 m2 cca 3620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2025.,

www.realitica.com

Prodajem visenamjenski poslovni prostor velicine 47 m2 u tuzli u trznom centru sjenjak na brcanskoj malti Kontakt tel. (Viber) 0049 15226343307 .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 187.460 KM, 54,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji, površine 53,56m2 u objektu SPO Medenice, Tuzla. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan ove dispozicije dostupan je još i na 4. etaži. Svaki stan će biti opremljen alu stolarijom proizvođača....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 192.000 KM, 56,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Kompletno renoviran dvosoban stan površine 56 m2 u naselju Solana pruža savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Stan se nalazi na visokom prizemlju, idealan za sve generacije. Renovacija je završena 2023. godine i uključuje zamjenu svih ključnih elemenata: .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 360.000 KM, 106,00 m2 cca 3400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se poslovni prostor povrsine 106 m2, u ulici Hadži Hasanage Pašića, Tuzla ; Centar .

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Mejdan, 330.000 KM, 99,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se prostran četverosoban stan ukupne površine 99,68 m2, smješten na 4. spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini SKPC Mejdan. .

 
 
 
  Stan, TUZLA, 185.000 KM, 56,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2026.,

www.indomio.ba

Renoviran dvosoban stan, Solana, Tuzla Kompletno renoviran dvosoban stan površine 56 m² u naselju Solana pruža savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Stan se nalazi na visokom prizemlju, idealan za sve generacije. Renovacija je završena 2023. godine i uključuje zamjenu svih ključnih....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Bakšaiš, 330.000 KM, 61,00 m2 cca 5410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2026.,

www.realitica.com

Opis nekretnine: ; Centar Klosterska .

 
 
 
  Stan, TUZLA, Mejdan, 320.000 KM, 99,00 m2 cca 3230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2026.,

www.indomio.ba

Četverosoban stan 99,68 m², kod SKPC Mejdan Tuzla rodaje se prostran četverosoban stan ukupne površine 99,68 m², smješten na 4. spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini SKPC Mejdan. Struktura stana: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, hodnik, garderober,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Sjenjak, 430.000 KM, 79,00 m2 cca 5440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Kontakt: Kasim Smajlović +387 61 293 668 ; Sjenjak .

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 271.000 KM, 86,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2026.,

www.realitica.com

Opis nekretnine: ; Solina .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 80.000 KM, 27,00 m2 cca 2960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor površine 26,80m2 u prizemlju stambene zgrade u naselju Sjenjak, Tuzla. Prostor se sastoji od jedne prostorije, kuhinje, sanitarnog čvora i zatvorene bašte površine cca 20m2. Grijanje je centralno gradsko. Stolarija je PVC. Prodaje se sa svim namještajem.....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 210.000 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TUZLA, Tušanj, 210.000 KM, 71,00 m2 cca 2960 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 240.000 KM
11.03.2026 - 210.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan u Tuzli, naselje tušanj - slatina, preko puta zgrade sisara. Zgrada je starije gradnje, cetverostanke, kraj glavne ceste. prizemlje. Površina stana je 71m2. Ovo je jedna od najboljih lokacija u tom dijelu grada. u blizini škola, fakulteta, doma zdravlja, vrtic u blizini.....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Bakšaiš, 179.000 KM, 62,00 m2 cca 2890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.aktido.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 62 m ² na prvom spratu stambeno poslovnog objekta, u ulici Tabašnice u neposrednoj blizini Pansiona Kipovi u Tuzli. .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 175.000 KM, 63,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poli adaptiran Stan prekoputa zeljeznicke stanice vlasnistvo uredno. Prozori kompletno mijenjani 2 godine. Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Struja Lift Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 59,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan je namjesten. Kuhinja i Kupatilo komplet renovirani. Ugradjeni novi PVC prozori sa roletnama. Centralno grijanje, novi radijatori. Ulaz u zgradu prilagodjen za djecja i invalidska kolica. Zgrada posjeduje dva lifta. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 132.000 KM, 49,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan površine 48.92m2 na četvrtom spratu u centru grada, Tuzla. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan je komplet renovirana i prodaje se sa svim namještajem. Ulaz u zgradu je kontrolisan putem interfona. Ispred....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Bakšaiš, 89.250 KM, 35,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stolarija nova, parket u dobrom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 30.000 KM, 12,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski poslovni montažni objekat 11,70m2 sa mogućnošću korištenja bašte 35m2 u Novom naselju, Tuzla.Poslovni objekat se nalazi na veoma prometnoj lokaciji te je samim tim pogodan za razne vrste djelatnosti (objekat brze prehrane, frizerski salon, kladionica, itd.).Poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 65,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kafic sa kompletnim inventarom. Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 535.600 KM, 220,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vila na prelijepoj lokaciji sa okućnicom 2000m2. Vila se sastoji od prizemlja: jedna spavaća soba, dnevni boravak, kupatilo, ostava, retro konoba za 12 osoba potpuno opremljena šankom, kuhinjom, zasebnim ulazom. Sprat vile ima zasedban ulaz u prostorije tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 159.500 KM, 66,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan površine 66m2 na prvom spratu u centru grada, Tuzla. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Stan je u izvornom stanju, postavljena su samo protuprovalna vrata i automatski osigurači. Prodaje....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Bakšaiš, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvanw pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa ti poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedan kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 328.040 KM, 59,00 m2 cca 5560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji, površine 58,73m2 u objektu SPO Medenice, Tuzla. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i lođe. Stan ove dispozicije dostupan je još na 3. i 4. etaži. Svaki stan će biti opremljen alu stolarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 193.200 KM, 84,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju nov,neuseljen trosoban stan 84m2 plus 15m2 terase i 140m2 dvorista. Stan se nalazi u novoj zgradi do Dramar centra. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 147.000 KM, 64,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 64m2 na osmom spratu u naselju Brčanska Malta, Tuzla. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Renovirano je kupatilo prije cca 10 godina, vodovodne cijevi u kuhinji i postavljena je PVC stolarija....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 63,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.04.2023.,

www.realitica.com

Prodaje se kuca u naselju Slavinovići u Tuzli. Kuca je 63 m2 u osnovi, a izgradjena je na parceli povrsine 487 m2, a sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ostava i kupatilo, a na spratu dvije sobe, predsoblje i kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 84.731 KM, 39,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan od 39,41 m2 u novogradnji na lokaciji Stupine Ušće. Zgrada je još uvijek u izgradnji a rok useljenja je 30.06.2019. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 128)

<< <1 2 3 4> >>