• GoHome Professional
nekretnine tuzla za zadnjih 7 dana terasa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla za zadnjih 7 dana terasa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla za zadnjih 7 dana terasa

  • Za upit "nekretnine tuzla za zadnjih 7 dana terasa" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TUZLA, 130.000 KM, 250,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća se sastoji od dva odvojena stana sa posebnim ulazima. Donji stan se sastoji od dvije sobe, kuhinja sa nišom, kupatilo, wc, ostava, veranda. Gornji stan se sastoji od dvije sobe, dnevni boravak, niša , kuhinja, wc, kupatilo, ostava, hodnik, veranda, terasa. Kuća posjeduje podrum,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 535.600 KM, 220,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vila na prelijepoj lokaciji sa okućnicom 2000m2. Vila se sastoji od prizemlja: jedna spavaća soba, dnevni boravak, kupatilo, ostava, retro konoba za 12 osoba potpuno opremljena šankom, kuhinjom, zasebnim ulazom. Sprat vile ima zasedban ulaz u prostorije tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA U TUZLI ( SLAVINOVICI ) EXTRA LOKACIJA Ulica: Alekse Santica 43 2 sprata i prizemlje ca. 200 kvadrata + 2 Balkona + 1.Terasa 400 kvadrata okucnice Vrlo dobra lokacija: 150 metara od Interexa 200 metara od Dramara mogucnost rasporeda prostorija po vlastitim zeljama 1/1, Kanalizacija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 706.000 KM, 146,00 m2 cca 4840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se lijepo uređen višenamjenski poslovni objekat površine 146 m2, izgrađen na parceli od 354 m2 u naselju Šići u Tuzli. Raspored prostorija je takav da je u prizemlju velika prostorija, kuhinja saw c-om, ostava i dva odvojena wc-a, a iznad na galeriji jedan prostor 40 m2 površine.....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 170.000 KM, 315,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kuću u naselju Miladije (Tuzla) za stan. Lokacija: Ukoliko želite živjeti na mirnoj i sigurnoj lokaciji koja se istovremeno nalazi u užoj jezgri grada, onda je ovo izvrsna lokacija za Vas. Ovo naselje je veoma popularno i atraktivno za obiteljski život jer se....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 135.000 KM, 110,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća ukupne površine cca 110m2 u naselju Kolovrat, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju je dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, hodnik i terasa. Na spratu se nalaze 3 sobe, hodnik, kupatilo i balkon. Ispred kuće je skladište i prostor....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tuzli, u blizini kasarne i bolnice Gradina. Kuća na sprat, 10x9 m2, posjeduje 3 zasebna ulaza, 2 kupatila, trofaznu struju, gradsku vodu, kanalizaciju i sopstvenu izvorsku vodu. Garaža sa kotlovnicom 58 m2 iznad koje se nalazi terasa iste površine i pomoćni zgradu,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 120m2 izgrađena na parceli površine 409m2 u naselju Bećarevac, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i kotlovnica. Na spratu je dnevno boravak, kuhinja, dvije sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 80,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje su kuća u Miladijama, u naravi jednokatnica, zadnja adaptacija 2010. godine (kompletan krov, stolarija, laminati). Ispred kuće je cvjetnjak s betoniranim parkirnim mjestom za automobil. U suterenu objekta su 2 sobe površine cca 22 m2 koje su do sada imale namjenu spremišta....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 245,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća sa tri stambene jedinice površine 245m2 na parceli 1045m2, Gornja Tuzla. Sastoji se od suterena, prizemlja i sprata. U suterenu je kotlovnica, kupatilo i dvije prostorije. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, dvije spavaće sobe, kupatilo i terasa.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine tuzla za terasa (17)
  • nekretnine tuzla za zadnjih 7 dana (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)