• GoHome Professional
novogradnja FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE parking

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine parking" pronađeno 586 nekretnina - prosječna cijena 1.995 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, MOSTAR, 150.000 KM, 80,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Ovaj moderan i visokokvalitetan stan od 80m2 nalazi se na lokaciji M.Tita bb, poznatijoj kao Dolina Sunca. Sam naziv govori da je ovo izuzetno suncana lokacija gdje vam se pogled kroz okna prozora ne zaustavlja na sljedecoj gradevini, vec doseze daleko dalje. Iako je od strogog centra....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 585.000 KM, 180,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se ekskluzivna, prelijepa i veoma kvalitetna vikend kuća ukupne stambene površine cca. 180,00 m², sa bazenom, velikim asfaltiranim igralištem, pomoćnim objektima i šumom, izgrađena 2024. godine na parcelama ukupne površine 8203 m². Objekat je uknjižen, uplanjen i posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 420.000 KM, 113,00 m2 cca 3720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ekskluzivan troiposoban stan sa garažom - u novogradnji na Skenderiji, smješten na drugom spratu stambene jedinice koja ima lift, ulica Podgaj, opština Centar - Sarajevo.# udaljenost od Njemačke ambasade do stana je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja federacija bosne i hercegovine parking'
179.000 KM
84.000 KM
194.937 KM
  Poslovni prostor, VELIKA KLADUŠA, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 330.000 KM, 130,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 130m2 kod BBI centra sa obezbjeđenim parking mjestom za više automobila (rampa). Površina stana je 130m2, sastoji se od: 3 spavaće sobe, dnevni boravak, veliko kupatilo, garderober, hodnik, trpezarija, kuhinja. Opremljen je američkim plakarima, jacuzziem, klimatizovan....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 70.000 KM, 55,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u novogradnji, IV sprat, odmah useljiv. Kontakt 061142249 Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 130.800 KM, 20,00 m2 cca 6540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Novogradnja. Zaseban je ulaz. Klimatizirano, grijanje-hladenje, pogodno za uredske prostorije, papiri uredni, veliki parking ispred, SVE NOVO...lokacija ekstra,veliki parking pred zgradom,alarm,video nadzor,klima...fiz.zastita-nov Ulica Tvrtka Miloša - Kod pošte- i vlade Federacij.

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca gradjena prije rata i adaptirana 2007. Papiri uredni 1/1. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 45.000 KM, 20,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

poslovni prostor ima klimu,alarm,video nadzor,novogradnja,papiri 1/1,useljivo odmah...vlasništvo 1/1.,prostor je u starom tržnom centru na vrlo atraktivnoj poziciji,ide na kocku oblika,klima,alarm,nadzor,parking veliki pred samim centrom.... Stjepana Radica - Tržni centar Mostar.

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 160.000 KM, 200,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je dvokatnica, ima podrum i garažu pod cijelom površinom. Na prvom katu nalazi se dnevni boravak(balkon), blagavaonica i kuhinja, kupatilo, ostava i dvije sobe(balkon). Na drugom katu su četiri sobe, kupatilo i dva balkona. Kuća ima sve priključke, parket, pločice, razvedeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekstra luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra lokacija. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORAŠJE, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan na 4 katu zgrada sa liftom Stan posjeduje balkon 2 spavaće sobe dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, hodnik kupaonu i spajz Stan je sagrađen prije dvije godine potpuno novo podno grijanje na struju roletne na daljinski keramičke pločice po cijelom stanu bez prijelaza stan....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poštovani, prodajem: 1. novu namještenu kuću dvokatnicu cca 130 m² + veliki tavan 2. okućnica s voćnjakom cca 1.000 m² 3. bukova šuma 1.200 m² Kuća se nalazi u Međeđi srednjoj i odmah je useljiva. Dakle, kuća je izgrađena 2015 g. i namještena na obadva kata. Nova kupaonica, nova....

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 185.000 KM, 143,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opremljena kuća na atraktivnoj lokaciji u blizini moderno opremljene skijaške staze Blidinje. Za detaljne informacije javiti se na e-mail ili broj mobitela. Dijana Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 247.000 KM, 52,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaju su dva luksuzna apartmana u novogradnji na Jahorini u površinama od 52.05 m² i 45 m². Prvi apartman je površine 52.05 m² a strukuru čine hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja sa trezarijom i dva balkona (oba balkona su zastakljena). Apartman....

 
 
 
  Kuća, SANICA, 3.520.000 KM, 320,00 m2 cca 11000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća na prodaju koja se nalazi u Sanici, općina Ključ, Unsko-Sanski kanton. Kuća je 1/1, 800 m2 (Kuća posjeduje svu dokumentaciju građevinska, urbanistička, uknjiženo) 500 m2 - Dvorište 320 m2 - Kuća Ukupna površina kuće je 320 m2 -Prizemlje 114 m2 (1 velika soba predviđena za poslovni....

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, Novi Grad, 1.500.000 KM, 1400,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni kompleks, Motel, u naselju Rajlovac. Ukupna površina imanja iznosi 2900m2. Sam Motel se prostire na 3 etaže + podzemna garaža, ukupne površine od cca1400m2. Motel posjeduje: Podzemnu garažu površine 250m2 te parking mjesta ispred i iza samog objekta cca 160 mjesta+.....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 195.000 KM, 160,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u Živinicama, novije gradnje, mjesto Bare blizu križaljke ili benzinske Nurkić Kuca posjeduje urbanističku, gradjevinsku, idejni projekat i elaborat geodetskog snimanja. Pripada gradskoj zoni. Udaljenost od magistrale Tuzla-Sarajevo 250 m. Udaljenost od centra Živinica....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 125.000 KM, 64,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u novoigrađenoj zgradi u blizini kantonalne bolnice u Bihaću. Jedan je od tri stana na drugom spratu zgrade koja ima i lift te u potpunosti udovoljava i potrebama osoba sa otežanim kretanjem. Stan je površine 64 m² stambenog prostora sa dnevnim boravkom i kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 150.000 KM, 168,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni petosoban stan na 4. spratu koji izlazi na potkrovlje. Sadrži dva kupatila, jedan VC, 2 balkona i kuhinju. Sanitarije su vrhunske (kada sa masažerom, ugradbene šolje itd.). Dnevni boravak je na sunčanoj strani. Kontakt informacije: Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bentbaša, 820.000 KM, 290,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 195.250 KM, 55,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zgrad Saray se nlazi na Stupu opstina Ilidza. Zgrada se nalazi na 100 metara od trmavajske i autobuske stanice.Zgrada je pozicionirana na dobrom mjestu blizu aedoma i stupske petlje..Gradena je od kvalitetnih materijala Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 55.000 KM, 40,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan prizemlje 40m2 + zatvoreni balkonon (lodja), novija gradnja iza trznog centra Omega u Lukavcu. Cijena sa namjetajem i ostavom je 55 000 km tel:061/844-559 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću koja je stara 2godine. Dimezije 8x9 sa dva sprata. Prizemlje i sprat. To jest jedan veliki dnevni boravak, trepezarija, kuhinja dva kupatila i dvije spavaće sobe i balkon. PRIZMLJE 80m2. SPRAT 50m2. sa okućnicom ukupno 600 kvadrata. Ograđeno sa ogradom visine 180cm,....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 195.000 KM, 160,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca Zivinice blizu križaljke mjesto Bare Kuca posjeduje urbanističku, gradjevinsku, idejni projekat i elaborat geodetskog snimanja. Pripada gradskoj zoni. Udaljenost od magistrale Tuzla-Sarajevo 250 m Udaljenost od centra Živinica 2 km ili 5 minuta vožnje, pjeske 20 minuta Oko 500....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 185.000 KM, 82,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Zemljište, BUGOJNO, 970.000 KM, 2260,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište na 2269m2 Uz magistralnu cestu Bugojno -Donji Vakuf Objekt u izgradnji ukupno 3 etaze na 2162m2 (Izgrađen podrum) komunalije građevinska i urbanisticka saglost plačeno sve Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Super luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra opremljen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽEPČE, 100.225 KM, 25,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nova namješten garsonijera preko puta policijske stanice u Žepču. Zvati na broj 066324139 ili 0989514935 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, KADARIĆI, 135.000 KM, 162,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u ilijasu u naselju Kadarici,Kuca i zemlja su vlasnistvo 1/1. Kuca je uradjna po visokom kvalitetu. Kuca je iznutra u potpubosti izradjena. Avlija je ogradjena za vise informacija nazovite na 0038761194379 ili na 0046762266225 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 143,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivni poslovni prostor u strogom centru Sarajeva. Prostor se nalazi u stanbeno - poslovnom objektu, pripada općini Stari Grad. Ulaz u objekat sa glavne saobraćajnice. Postor je kompletno adaptiran najkvalitetnijim materijalima i kompletno opremljen namještajem po mjeri. Višenamjenska....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 144.000 KM, 74,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 10km od centra Sarajeva. U blizini je škola,benzinska pumpa i stajalište buseva. Mirno okruženje. Za sve informacije nazovite 00385989132851 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 400.000 KM, 300,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem veliku kucu u sarajevu,zbog odluke ne vracanja u bih.zivim i radim u holandiji.za vise informacija posaljita e mail,hekalo12@hotmail.com kuca je namestena,znaci sa stvarima prodajem uz to dobijate i americkog dzipa na bih tablicama,za sve ostalo se mozemo dogovoriti.dnevna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 180.000 KM, 58,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 64.400 KM, 46,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

irac stan u novogradnji orijentacija zapad,useljivo do 04/2013 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 51.130 KM, 76,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- LOKACIJA : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Zmaja od Bosne bb, V sprat, opcina Novo Sarajevo, preko puta Elektroprivrede, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje 2007. - ukupna povrsina: 76 ,10 m2 - sadrzaj: izlozbeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 421.440 KM, 137,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje penthouse sa tri spavaće sobe u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan gradski sadržaj za lagodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 617.500 KM, 124,00 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje stan u novogradnji na extra lokaciji Stan se nalazi u novom stambenom objektu u naselju Baščaršija, 2 minuta od sebilja. Stan je na drugom spratu stambene zgrade površine 123,5 m2. Stan je po strukturi petosoban, kompletno je opremljen novim namještajem i opremom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 586)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>