• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što jef - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što jef - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što jeftinije barem 90 m2 pala cijena

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što jeftinije barem 90 m2 pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 27.000 KM na 22.000 KM dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 22.000 KM, 3704,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2025 - 32.000 KM
05.06.2025 - 27.000 KM
02.04.2026 - 22.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zzemljište uknjižene površine 3.704m2 sa asflatiranim prilaznim putem, Umoljani, Bjelašnica, općina Trnovo. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 35.000 KM na 31.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SULJIĆI, 31.000 KM, 1707,00 m2 cca 20 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 70.000 KM
03.12.2025 - 58.000 KM
11.02.2026 - 54.000 KM
06.03.2026 - 40.000 KM
20.03.2026 - 35.000 KM
01.04.2026 - 31.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

SNIŽENO ; Suljići Bb .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 65.000 KM na 60.000 KM dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, CAZIN, 60.000 KM, 3509,00 m2 cca 20 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.09.2025 - 65.000 KM
06.03.2026 - 60.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište pogodno za gradnju vikendice u mirnom i prirodnom okruženju naselje Vrelo u Cazinu. Zemljišna parcela je površine od 3.509 m2, koja je pravilnog oblika pravougaonika, u potpunosti ograđena sa ulaznom kapijom. Na parceli jednim dijelom posađene su različite mlade....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 76.700 KM na 66.600 KM dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 66.600 KM, 120,00 m2 cca 560 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 76.700 KM
13.02.2026 - 66.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.realitica.com

Opis nekretnine: ; Modrac .

 
 
 
 
-39%

Promjena cijene sa 180.000 KM na 110.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, TUZLA, 110.000 KM, 30726,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 180.000 KM
18.04.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.aktido.ba

Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine30 726 m² , sa velikim razvojnim potencijalom za ozbiljne investicije u poljoprivredu, agrobiznis ili privatni rezidencijalni kompleks u naselju Bare u Tuzli. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 163.600 KM na 146.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 146.600 KM, 123,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 163.600 KM
17.04.2026 - 146.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju prizemna kuća u Bihaću naselje Žegar sa zemljištem, na parceli ukupne površine 5.661m2, građena 1962.godine. Kuća je useljiva. Sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, dvije sobe, predsoblja, kupatila, verande, hodnika, špajze. Podovi su parketi sa keramikom. Uplanjena....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 210.000 KM na 195.000 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 195.000 KM, 142,00 m2 cca 1370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.000 KM na 230.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 230.000 KM, 102,00 m2 cca 2260 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2025 - 245.000 KM
01.03.2026 - 230.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 266.000 KM na 237.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA KRUPA, 237.000 KM, 172,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 266.000 KM
24.04.2026 - 237.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća pored rijeke Une opština Bosanska Krupa, udaljeno svega 3 minuta od centra grada.Objekat se nalazi na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za ljubitelje prirode, ribolova i odmora uz rijeku. Kuća ima direktan prilaz sa obje strane kuće, sa prednje strane za automobil....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 KM na 262.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 262.000 KM, 180,00 m2 cca 1460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2025 - 275.000 KM
26.03.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2025.,

www.indomio.ba

Omro d.o.o. izdvaja iz ponude Kuća sa okućnicom Ilidža - Nadosjek Opis: Potpuno renovirana kuća koja ne zahtjeva dodatne popravke površine 180 m2 sastoji se od: 1. sprat dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba. 2. sprat za zasebnim ulazom, dbevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine što jeftinije barem 90 m2 pala cijena (24)
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što jeftinije barem 90 m2 (470)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)