• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što man - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što man - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje 110 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje 110 m2" pronađeno 58 nekretnina - prosječna cijena 2.821 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 89.000 KM, 100,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Nova tek izgradena kuca.Odlicna lokacija sa vrhunskom ledvrasvjetom,kaminom.Potpuno namjestena Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 139.000 KM, 100,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u novogradnji, kuća je potpuno namještena te nema dodatnih ulaganja! Kuća ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinju, ostavu, vešeraj i terasu te veliko dvorište! U kući postoje tri mogućnosti grijanja, grijanje na klimu, podno grijanje na struju te kamin. Nekretnina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje 110 m2'
Na upit
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedan sprat namjesten,novo sve,drugi za doradjivanja,podrum takodjer za doradjivanja.. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 160.000 KM, 100,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, UVALA, 341.000 KM, 100,00 m2 cca 3410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Predivna kuca na udaljenosti do mora 150m. Cijena: 170000e Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.255.000 KM, 100,00 m2 cca 12550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Potpuno opremljena i renovirana prije 2 godine. Dolazi sa namještajem u vri.jednosti do 3000 KM. Dolazi sa šadrvanom u koji je uloženo oko 10 000 KM. Krov promijenjen prije 2 godine, nova fasada - ljubičasta. Papiri uredni 1/1, novogradnja, prigradsko naselje, odmah uz cestu. Gradska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Rezidencijalni objekt CITY GARDEN iznad Čobanije konceptualno spaja stambeni ambijent u jedinstvenu zelenu oazu mira, s veličanstvenim panoramskim pogledom na Sarajevo. Na šest etaža je smješten 39 rezidencijalnih apartmana, površine od 40 m2 do najvećeg od 177 m2, s vanjskim i unutrašnjim....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu novogradnja, 100 m2, zemlje 6.500 m2, nalazi se pored glavnog puta Sarajevo -Tuzla, 15 km udaljeno od Sarajeva, sa druge strane parcele protice rijeka Ljubina. Parcela je djelimicno zasadena vocnjakom, Papiri uredni, sve je vlasnistvo 1.:1, Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Mokušnice, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni objekt u strogom centru grada Bihaća, iza Konzuma, po posebno povoljnoj cijeni, netto povrsine 100 m2, potpuno opremljen, klimatiziran, sa parking prostorom, pogodan za sve namjene, informacije na broj 061 466 573 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca kod Travnika (Ciglana) blizu ekonomskog fakulteta/pravnog/prometnog udaljenost 700m. Kuca je sa tri stana svaki po 100 m2 potpuno opremljena i namjestena, sa namjetajem, centralnim grijanjem itd. Kuca ima dvoriste sa prilaznim putem. Garaza 30 m2. Sva tri stana imaju zaseban....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica u izgradnji na planini Vlašić , u prelijepom naselju Kukotnica , do objekta vodi asfalt , naselje ima rasvjetu , kamere uskoro i besplatni internet (wi fi) Vikendica je projektovana da sadrži 2 garaže veliku terasu te sami objekat na ploči 8*6 ( sve je spremno....

 
 
 
  Poslovni prostor, POSUŠJE, Na upit, 102,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan Posusje, stan u izgradnji. Vise informacija na br.mob 063445203 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 349.000 KM, 103,00 m2 cca 3390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban stan u novogradnji iz 2009. godine u Velešićima, ulica Muhameda ef. Pandže. Zgrada je smještena na samom ulazu u naselje, te samim time udaljena 10ak minuta hoda od Marijin Dvora i strogog centra grada. Lift, garaža, veliki balkon, te niski režijski troškovi....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, BEGOVO SELO, 525.000 KM, 105,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je “A-frame” kuća na Kupresu, u blizini Kupreške kuće,centra ,skijališta te na svega 5-6min vožnje do kukavičjeg jezera. Jedinstvena lokacija nedaleko od centra svih zbivanja, a opet dovoljno udaljena kako bi se osjetileprirodne ljepote Kupresa. Fenomenalan pogled koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2025.,

www.nekretnine.ba

AKCIJSKA CIJENA !! Iz ponude izdvajamo trosoban stan oznake A601, površine 105,00 m2 pozicioniran na šestom spratu u kompleksu Sarajevo Waves 4. Otplatni plan : • 10% od ukupnog iznosa se uplaćuje prilikom rezervacije stambene jedinice, • 40% od preostalog iznosa se uplaćuje 30 dana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU KUCA OD 105 m2, NA UREDJENOM PLACU POVRSINE 500 m2, SA SVOM POTREBNOM DOKUMENTACIJOM I PRIKLJUCCIMA, U VOGOSCI VIKEND-NASELJE BLAGOVAC (sedam kilometara od centra Sarajeva), A SASTOJI SE ; 
 PRIZEMLJE ; 
 PRED ULAZ, WC, HODNIK (iz kojeg kruzne stepenice vode na sprat),....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Preostale stambene jedinice : PETI SPRAT: B507 - 119,79 m2 ŠESTI SPRAT: A601 - 105,00 m2 SEDMI SPRAT: A701 - 105,00 m2 Otplatni plan : • 10% od ukupnog iznosa se uplaćuje prilikom rezervacije stambene jedinice, • 40% od preostalog iznosa se uplaćuje 30 dana od potpisivanja ugovora....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 106,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju četverosoban stan u novogradnji Centru, Ul.Halida Kajtaza. Prodaje se lijep i svijetao nenamješten četverosoban, veoma funkcionalan stan trostrane orijentacije u novogradnji u mirnom dijelu naselja Koševsko Brdo. Stan se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 107,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretninei iz svoje ponude za prodaju izdvaja luksuznu stambenu jedinicu, a to je četverosoban stan sa baštom u novogradnji na lokaciji Pionirska dolina, općina Centar. Dobrodošli u Pionirsku – mjesto gdje luksuz i udobnost postaju stvarnost! Stan koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 680.000 KM, 110,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse u dobro poznatom kompleksu Moja Malta. Spektakl kao i uvijek. Stan za prodaju komada JEDAN. Jedna od najboljih novogradnji u Sarajevu zasigurno, zgrada Moja Malta. Više informacija direktno! - stan....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 550.000 KM, 110,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa okućnicom i dodatnom njivom. Kuća se nalazi u Gornjoj Lijevči Zavidovići. Kuća ima garažu i šupu.Kuća ima plastičnu stolariju, urađena je fasada i stiropol.Unutrašnjost je ureena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 932.960 KM, 110,00 m2 cca 8480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 110,76 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom i izlazom na drugi balkon i još....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 300.000 KM, 110,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo, kvalitetno, sređeno, moderno i funkcionalno. Treba vam više? Ovaj stan to ima - ima ono nešto ;-) U prilici smo ponuditi vam odličan četverosoban stan - penthouse u novogradnji u naselju Nova Otoka (uz stan možete kupiti i garažu). Samo naselje tek je izgrađeno i po svemu je....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodaje se Etno kuća površine 110 m2, spratnosti: prizemlje, sprat i potkrovlje koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 850 m2. Nalazi se u naselju Bistarac. Lokaciji pogodnoj za sve koji žele mir, tišinu i privatnost porodičnog doma i odmora. Kuća je izgrađena 2014....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 777.200 KM, 111,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja penthaus stan u novogradnji kod policijske akademije na Vracama, ulica Dobojska, općina Novo Sarajevo. ; Vraca .

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 95.000 KM, 112,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 112,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 111,65 m2 i dostupan je na II, III i V spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, kupatila dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom i izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 420.000 KM, 113,00 m2 cca 3720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ekskluzivan troiposoban stan sa garažom - u novogradnji na Skenderiji, smješten na drugom spratu stambene jedinice koja ima lift, ulica Podgaj, opština Centar - Sarajevo.# udaljenost od Njemačke ambasade do stana je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 320.000 KM, 113,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski apartman na Bjelašnici. Da Bjelašnica nije samo apartmanizacija i prodaja malih apartmana, dokaz je današnja ponuda Stanpromet agencije. Stan u novogradnji sa 113,03m2 i potpuno otvorenim pogledom na....

 
 
 
  Kuća, ŽUNOVNICA, 105.000 KM, 115,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

VIKENDICA KASATIĆI-HADŽIĆI VIKENDICA U PREKRASNOJ PRIRODI IZNAD RIBNJAKA ŽUNOVNICA U HADŽIĆIMA Prodajem vikendicu u vikend naselju Kasatići (Hadžići) , iznad ribnjaka Žunovnica. Vikendica se nalazi na prekrasnoj parceli sa puno zelenila i borove šume.Veličina parcele 2400 m2. Na....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 115,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S2-IV, trosoban-penthouse, IV sprat, projektovane površine 115,45 m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe 1, sobe 2, terase 1 (stvarne površine 24,29 m2 a površine koja će biti uknjižena 12,15 m2) i....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 826.300 KM, 118,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 300.000 KM, 118,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

TROSOBAN STAN SPC RONDO 118 m2 Prodajem komforni trosobni stan u Mostaru u ulici Kralja Petra Krešimira IV. - Tržni centar Rondo ukupne površine 118 m2. Stan se sastoji od velikog i komfornog dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, kupatila sa WC-om, dodatni WC, tri spavaće sobe, komforni....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 58)

<< <1 2> >>