• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što man - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što man - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje 70 m2 adaptiran Najnovije

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje 70 m2 adaptiran najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, DRVAR, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kompletno renoviran stan,namesten sa novim namestajem,bez ulaganja,odmah useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Stan, TRNOVO, 100.000 KM, 65,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na Bjelašnici, objekat završen 2008. god, udaljena na 40 km od centra Sarajeva ili 12 km od ski centra Babin do Bjelašnica. Vikendica je cca. 65 m2 sa trijemom, ulaznim holom, dnevnim boravkom sa kuhinjom, dvije spavaće sobe i WC-om. Objekat je smješten na lokaciji površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 135.000 KM, 67,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kompletno namjesten stan od 67m2 u novogradnji na Dobrinji.Stan se nalazi na sedmom spratu zgrade izgradene 2011god.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije u jednoj cjelini,spavace sobe,kupatila i balkona od cca6m2 koji ne ulaze u kvadraturu stana.Stan je potpuno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 69,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan površine 69,7 m2 na Barama Šip. Stan je u zgradi napravljenoj 2008 godine godine dvoiposoban, na I spratu. Extra je sređen i nije potrebno nikakvo ulaganje. Tel No 061 141580 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 198.800 KM, 71,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 71 m2 sa garazom 14 m2 u zgradi, novogradnja, trosoban, cent. grijanje, klima, jakuzzi, opremljen, veliki balkon, pogled stana na zelenilo, Sarajevo- Ilidža ul. Ramiza Jašara14, kon. tel. 062/143-825 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima najljepši položaj u zgradi (u sredini). Dvije spavaće sobe su okrtenute prema istoku i prema parku, tihe. Dnevni boravak, terasa, trpezarija, kuhinja i kuhinjska lođa su okrenute prema jugozapadu sa otvorenim pogledom prema Marijin Dvoru, Skenderiji, Zetri Uz stan ide....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 164.780 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 187.500 KM, 75,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje 70 m2 adaptiran (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)