• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što man - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što man - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje 70 m2 do 170000 KM do 1500 KM/m2 pala cijena

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje 70 m2 do 170000 km do 1500 km/m2 pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, DRVAR, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kompletno renoviran stan,namesten sa novim namestajem,bez ulaganja,odmah useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, TRNOVO, 100.000 KM, 65,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na Bjelašnici, objekat završen 2008. god, udaljena na 40 km od centra Sarajeva ili 12 km od ski centra Babin do Bjelašnica. Vikendica je cca. 65 m2 sa trijemom, ulaznim holom, dnevnim boravkom sa kuhinjom, dvije spavaće sobe i WC-om. Objekat je smješten na lokaciji površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 
  Apartman, TRAVNIK, 104.000 KM, 65,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman se nalazi na atraktivnoj lokaciji izmedju Beby ski lifta i velikog ski lifta. 150m udaljenosti od hotela Sunce. Prilaz objektu sa vise strana, asfalt. Objekat se nalazi 10m udaljenosti of objekta TURM http://www.vlasic-bih.com/indexba.htm. objekat je izgradjen prije 2 godine....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 88.500 KM, 66,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

novogradnja cijena kvadrata 1340 km, plaćeni svi prikjučci struja, voda ,grijanje kontakt telefon: 063580297 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 102.300 KM, 66,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla Irac sprat 2 - 4 stan od 66 m2 zgrada Lucijana prva ili druga od Rudnicke direkcije Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, KAKANJ, 78.000 KM, 66,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan u ulici Branilaca površine 65,31 metar kvadratni na prvom spratu iznad knjižare Novela. Stan se sastoji od kuhinje, spavaće sobe sa izlazom na balkon, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, djećije sobe, hodnika i kupatila. Stan je u odličnom stanju, posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 66,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Siva gradnja,ulaz sa dvije strane... Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 96.900 KM, 67,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prostor je kupljen nov u novoizgrađenom objektu Tibra 1-Stup, preko puta Heco pijace a iza pumpe Hifa. Useljen je u januaru 2011. Sastoji se od 1 velike sobe-kancelarije, 1 manje sobe-kancelarije, kupatila i WC-a, hodnika, ostave i balkona sa ukupno 66,32 m2.Urađen je od kvalitetnih....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje 70 m2 do 170000 km do 1500 km/m2 (23)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)