• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što man - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što man - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje 80 m2 do 110000 km do 1100 KM/m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje 80 m2 do 110000 km do 1100 km/m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 735 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 62000 KM
    • do 77000 KM (prosječna cijena)
    • do 93000 KM
    • do 776 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parket
    • prizemlje
    • 3.sprat
    • namješten
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 67.444 KM, 74,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 66.000 KM, 75,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2021.,

asoglas.com

Prodaje se Vikendica - Novogradnja i posjed smještena u mirnom i prirodno čistom ambijentu, opština Bosanska Krupa, rejon Gudavac sa izlazom na glavnu magistralnu cestu Bosanska Krupa -Jesenica.Od strogog centra grada Bosanske Krupe posjed je udaljen svega 6 kilometara do kojeg se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 76.000 KM, 76,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban stan pov. 76m2 odlične dispozicije i rasporeda prostorija pogodan višečlanoj porodici ili osobama kojima je potrebna radna prostorija (Lift, centralno grijanje) Stan ima 4 sobe, dnevni boravak, spavacu i jos dvije sobe za djecu ili spavace. Na prelijepoj je lokaciji Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 51.130 KM, 76,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- LOKACIJA : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Zmaja od Bosne bb, V sprat, opcina Novo Sarajevo, preko puta Elektroprivrede, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje 2007. - ukupna povrsina: 76 ,10 m2 - sadrzaj: izlozbeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Kuća, KUKAVICE, 40.000 KM, 80,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U kuci je potrebno uraditi unutrasnje radove.5 kilometara od grada.put do kuce je asvaltiran.odlicno je za opustanje u blizini je jezero.Pravo prirodnoj okruzenje.Za vise informacij a nazovite broj +387603305806-email jahic43@gmail.com Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja....