• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što man - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što man - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje lift barem 60 m2

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što manje lift barem 60 m2" pronađeno 190 nekretnina - prosječna cijena 3.050 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 KM
    • do 210000 KM (prosječna cijena)
    • do 260000 KM
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 140.000 KM, 54,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten, useljiv stan 54m2, nadogradnja. Stan se nalazi na 7 spratu zgrada posjeduje lift. Stan se nalazi na Grbavici Ulica Behdžeta Mutevelića 81 preko puta "Željinog" stadiona. Cijena stana 140.000KM Kontakt osoba Sadin GSM 061 811 785 ili putem e-mail adrese www.info@iron.ba....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 148.500 KM, 54,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 54 m2 Dnevni boravak Soba Kuhinja + trepezarija Hodnik Ostava WC Balkon U stanu ostaje Kuhinja i elementi (mašina za suđe, el. šporet, frižider..), u wc-u ostaje veš mašina i mašina za sušenje..itd Vlasništvo uredno 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 159.000 KM, 54,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nekorišten nov stan u novogradnji, ulica Dečanska, Istočno Sarajevo. Nekretnina površine 54m2 koja se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, balkona, hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan površine 54 m2 pozicioniran na 1. spratu novogradnje sa liftom, ulica Nova, naselje Skenderija, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak s kuhinja i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u izgradnji Opština Ilidža, Naselje Stup. Stan u izgradnji Stup Ilidža 3. sprat, trosoban, površina 54,45m2 sa garažom. OPIS Stambeno-poslovni kompleks, smješten na veoma popularnoj lokaciji u sklopu novoizgrađenog naselja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUGOJNO, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine ekskluzivno predstavlja prodaju stanova u izgradnji! Lokacija Istočno Sarajevo, ulica Stefana Nemanje objekat lamela Centar. Projekat Su plus P plus 6 spratova, sa podzemnom garažom koja je konektovana brzim liftovima sa ostatkom spratova. Karakteristike....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaja stanova na lokaciji StupCentar popularne kvadrature od 38-78m2 po cijeni od 1500 do 1750 KM/m2 - NOVOGRADNJA. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje projektne ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokacij Hotonj – u ul. Barice ,općina Vogošća izdvaja Hotonj Residence S ponosom Vam predstavljamo projekat Hotonj Residence površine dostupnih stanova su od 38m2 44m2 dvosobni, od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Zgrada kantonalnog stambenog fonda. Stan je u raw-bau fazi, i to visoki raw-bau. Mogućnost odabira stana u zgradi. Zgrada useljiva u aprilu 2011. Za sve informacije kontakt u prilogu. Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, BREZA, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

“BULEVAR” – NOVI STANDARD URBANOG ŽIVLJENJA U SRCU BREZE Iz ponude za prodaju, izdvajamo stan oznake 2A, površine 54,41 m². Sastoji se od hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i balkona. Ovaj savremeni kompleks sastoji se od tri elegantno povezane....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 70.000 KM, 55,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u novogradnji, IV sprat, odmah useljiv. Kontakt 061142249 Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 195.250 KM, 55,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zgrad Saray se nlazi na Stupu opstina Ilidza. Zgrada se nalazi na 100 metara od trmavajske i autobuske stanice.Zgrada je pozicionirana na dobrom mjestu blizu aedoma i stupske petlje..Gradena je od kvalitetnih materijala Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 115.211 KM, 55,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekti su smjesteni na lokalitetu Buca Potoka neposredno uz saobracajnicu ulica:Drinska sa jedne strane i ulice:Adema Buce sa druge strane. Stambeno poslovni kompleks je udaljen: -cca 150m od tramvajske stanice. -cca 150 metara od trznice. -cca 20m od trolejbuske stanice. -cca 50m....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 499.800 KM, 55,00 m2 cca 9090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip u ulici Branilaca Šipa. Stan je površine 55 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u izgradnji. Početak radova 15.10.2015. - završetak radova 1.12.2016. Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović 065/666-343 veb stranica: www.akvamontmerc.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalaze u strogom centru Sarajeva, luksuzno opremljeni skupocijenim praketom iz Italije, bravarijom koja se satsoji od kombinacije drveta s unutrašnje i aluminijuma s vanjske strane, alarmom Sikra security, liftom, klima uređajima… itd. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u izgradnji. Početak radova 15.04.2016. - završetak radova 01.07.2017. Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović 065/666-343 e-mail: akvamontmerc@windowslive.com veb stranica: www.akvamontmerc.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman na dvije etaže na Bjelašnici, Babin do. Apartman je površine 56,01 m2 i nalazi se na IV spratu apartmanske zgrade sa lifom. Sastoji se od dvije etaže. Prva etaža se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dječije sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokaciji Hotonj – u ul. Barice, općina Vogošća izdvaja trosoban stan površine 55.82m2 u objektu Hotonj Residence. Stan se nalazi na 1.spratu i ima odličan raspored prostorija koji čine ulazni....

 
 
 
  Stan, TUZLA, 280.000 KM, 56,20 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se nov, moderan, potpuno namješten, dvosoban stan uknjižene površine 56,20 m². Nalazi se na 8. spratu (posljednji sprat) novoizgrađenog stambeno-poslovnog objekta sa liftom, SPO “Nova Pecara”, u ulici Armije RBiH u Tuzli. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naselju Stup nadomak tramvajske stanice. Površine 57 m2 na I- spratu. Kvalitetna vanjska i unutrašnja stolarija, termoizolacija,parket i sanitarije visokog kvaliteta, samo su neke od karakteristika koje će krasiti ovu nekretninu. Ukoliko želite živjeti na mirnoj i....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman na dvije etaže na Bjelašnici, Babin do. Apartman je površine 57,96 m2 i nalazi se na IV spratu apartmanske zgrade sa lifom. Sastoji se od dvije etaže. Prva etaža se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dječije sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Klima .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvoiposoban stan u novogradnji Avenija na Otoci, općina Novi Grad. Stan površine 57.26m2 čine dnevni boravak s kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, prostorija 7m2 koja može biti radna ili garderober ili dodatni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 180.000 KM, 58,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 58,00 m2 cca 7100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Stup u ulici Stupska. Stan je površine 58 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 58,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u novogradnji u fazi izgradnje u općini Centar, naselje Pionirska dolina – Breka, ulica Midhata Karića Mitketa. Stanovi su raspoređeni na pet etaža (S+P+3) objekta u izgradnji, koji se nalazi u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 58,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u stambeno poslovnom kompleksu NUKLEUS na lokalitetu Neđarića u neposrednoj blizini Avazovog tornja, uz saobracajnicu Džemala Bijedića sa jedne strane i ulicu Dr Silve Rizvanbegović sa druge strane. Stan je veličine 58 m2 i nalazi se na 8. spratu. Vlasništvo je 1/1....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Završena izgradnja novog moderno dizajniranog objekta „Vila Magnolia“ u Vrtovima Riverine Stambeni objekat „Vila Magnolia“ je dio stambene Faze 1A u sklopu kompleksa Vrtovi Riverine. Fazu 1A će sačinjavati ukupno sedam stambenih jedinica, od kojih je pet već izgrađeno, i to: Vila....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Moderan dvosoban stan sa balkonom, 59 m2, novogradnja. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u izgradnji. Početak radova 15.10.2015. - završetak radova 1.12.2016. Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović 065/666-343 veb stranica: www.akvamontmerc.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u novogradnji, Stup, zgrada BH BAUU. Stan je površine 60m2 i nalazi se na 7.spratu od ukupno 7. Zgrada je useljena 2011 godine i posjeduje lift. Stan je u odličnom stanju. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine ekskluzivno predstavlja prodaju stanova u izgradnji na najboljoj lokaciji u Centru Istočnog Sarajeva! Lokacija Istočno Sarajevo, ulica Stefana Nemanje objekat Lamela Centar. Projekat Su(garaže) plus Prizemlje poslovni plus 6 spratova, sa podzemnom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 190)

<< <1 2 3 4 5> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com

www.nekretnine365.com