• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što sku - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što sku - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što skuplje 80 m2 do 260000 km najnovije

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što skuplje 80 m2 do 260000 km najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 KM (malo jeftiniji)
    • 270000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 190.000 KM, 74,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se poslovno stambeni objekat na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Bosanskoj Otoci nedaleko od rijeke Une. Smješten je uz glavnu cestu na potezu izmedu Bosanske Otoke i Bužima, u blizini skretanja za Ivanjski put. Idealna prilika za kombinaciju stanovanja i vlastitog poslovanja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 187.500 KM, 75,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 186.670 KM, 85,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Sip, opcina Centar, u zgradi novije gradnje (2005.). Stan se nalazi na II spratu i pored spratnosi, izuzetno je povoljno orjentisan na istok i zapad sto ga cini osuncanim tokom cijelog dana. Stan se prodaje polunamjesten sa kuhinjom i americkim plakarom radjenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 185.000 KM, 82,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 165.000 KM, 83,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM STAN U KISELJAKU, TROSOBAN 83 M2 ULICA ZAPRESICKA KOD DOMA ZDRAVLJA U KISELJAKU, NOVOGRADNJA VISE INFORMACIJA: 063 991 551 ili 063 129 262 0043 664 140 50 10 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Novogradnja Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 164.780 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 156.600 KM, 78,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 150.000 KM, 80,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Ovaj moderan i visokokvalitetan stan od 80m2 nalazi se na lokaciji M.Tita bb, poznatijoj kao Dolina Sunca. Sam naziv govori da je ovo izuzetno suncana lokacija gdje vam se pogled kroz okna prozora ne zaustavlja na sljedecoj gradevini, vec doseze daleko dalje. Iako je od strogog centra....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 144.000 KM, 74,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 10km od centra Sarajeva. U blizini je škola,benzinska pumpa i stajalište buseva. Mirno okruženje. Za sve informacije nazovite 00385989132851 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što skuplje 80 m2 do 260000 km (30)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)